Povezane vesti

Ukrajina dobila američki lanser raketa M270, čeka sistem HIMARS

Ukrajina dobila američki lanser raketa M270, čeka sistem HIMARS

Al Jazeera 15.07.2022
Ukrajinski ministar odbrane Oleksij Reznikov procjenjuje da bi rat mogao završiti do kraja godine. U nastavku su najnovije informacije o ratu u Ukrajini: 15 jul 2022 - 19:47 GMT Iran poriče da će poslati Rusiji dronove Vlasti Irana odbacile su danas… »
Protiv većine u Briselu Orban: Zbog sankcija Rusiji - Kina pobeđuje, Amerika ne gubi, dok Evropa pati!

Protiv većine u Briselu Orban: Zbog sankcija Rusiji - Kina pobeđuje, Amerika ne gubi, dok Evropa pati!

Kurir 15.07.2022
Mađarski premijer Viktor Orban još jednom se usprotivio sankcijama koje je evropska unija uvela Rusiji nakon pokretanja invazije na Ukrajinu 24. februara. Orban je izjavio da su sankcije Evropske unije uvedene protiv Rusije naštetile Evropi, ali da… »
Orban: Sankcije uvedene Rusiji donele "pobedu" Kini a štetu Evropi

Orban: Sankcije uvedene Rusiji donele "pobedu" Kini a štetu Evropi

Novi magazin 15.07.2022
Sankcije uvedene Rusiji donele su "pobedu" Kini, dok su nanele štetu Evropi, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban za radio stanicu Košut (Kossuth). Orban je rekao da sankcije uvedene Rusiji generalno nisu uspele da postignu cilj jer nisu… »
Orban: Sankcije uvedene Rusiji donele pobedu Kini, a štetu Evropi

Orban: Sankcije uvedene Rusiji donele pobedu Kini, a štetu Evropi

N1 Info 15.07.2022
Sankcije uvedene Rusiji donele su "pobedu" Kini, dok su nanele štetu Evropi, izjavio je mađarski premijer Viktor Orban za radio stanicu Košut. Orban je rekao da sankcije uvedene Rusiji generalno nisu uspele da postignu cilj jer nisu pomogle u… »
Orban: Evropa je sankcijama Rusiji ‘pucala sebi u pluća’

Orban: Evropa je sankcijama Rusiji ‘pucala sebi u pluća’

Al Jazeera 15.07.2022
‘U početku sam mislio da smo samo sebi pucali u stopalo, ali sada je jasno da je evropska ekonomija pucala sebi u pluća i dahta za vazduhom’, rekao je mađarski premijer. Evropska unija je “pucala sebi u pluća” nepromišljenim ekonomskim… »
EU nepromišljenim sankcijama Rusiji pucala sebi u pluća Orban: "Mislio sam da smo pucali sami sebi u nogu, ali sada je sve…

EU nepromišljenim sankcijama Rusiji pucala sebi u pluća Orban: "Mislio sam da smo pucali sami sebi u nogu, ali sada je sve…

Pravda 15.07.2022
Evropska unija je „pucala sebi u pluća“ nepromišljenim ekonomskim sankcijama Rusiji zbog napada na Ukrajinu, koje, ukoliko se ne povuku, rizikuju da unište evropsku ekonomiju, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban."U početku sam mislio… »
Orban: EU pucala sebi u pluća nepromišljenim sankcijama Rusiji

Orban: EU pucala sebi u pluća nepromišljenim sankcijama Rusiji

Euronews 15.07.2022
Evropska unija je "pucala sebi u pluća" nepromišljenim ekonomskim sankcijama Rusiji zbog napada na Ukrajinu, koje, ukoliko se ne povuku, rizikuju da unište evropsku ekonomiju, izjavio je danas mađarski premijer Viktor Orban. "U početku sam mislio da… »
Orban: EU je uvođenjem sankcija "pucala sebi u pluća", a pritom nije oslabila Rusiju

Orban: EU je uvođenjem sankcija "pucala sebi u pluća", a pritom nije oslabila Rusiju

Telegraf 15.07.2022
Prema njegovim rečima, Ukrajini je potrebna pomoć, ali evropski lideri treba da preispitaju svoju strategiju. - Evropska unija je "pucala sebi u pluća" nepromišljenim ekonomskim sankcijama Rusiji zbog napada na Ukrajinu, koje, ukoliko se ne povuku… »

Vesti dana »

Srušio se Su-34

Srušio se Su-34

B92 pre 49 minutajoš 10 povezanih
U Srbiji danas oblačno i svežije

U Srbiji danas oblačno i svežije

Politika pre 41 minutajoš 8 povezanih