Povezane vesti

Abazović tvrdi da dobija pretnje zbog hapšenja Lazovića

Abazović tvrdi da dobija pretnje zbog hapšenja Lazovića

Euronews 24.07.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović zatražio je od čelnika javne i tajne policije da ispitaju pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petra Lazovića. Abazović je o informacijama koje, kako tvrdi dobija… »
Abazović tvrdi da dobija pretnje od Lazovića

Abazović tvrdi da dobija pretnje od Lazovića

RTV 24.07.2022
PODGORICA - Premijer Crne Gore Dritan Abazović zatražio je od čelnika javne i tajne policije da ispitaju pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petra Lazovića. Abazović je o informacijama koje, kako… »
Državni organi da ispitaju pretnje premijeru Abazoviću

Državni organi da ispitaju pretnje premijeru Abazoviću

Euronews 24.07.2022
Crnogorsko Ministarstvo ljudskih i manjinskih prava zatražilo je hitnu akciju državnih organa i institucija kako bi se utvrdile sve pretnje koje dolaze iz kriminalnih struktura prema premijeru Crne Gore Dritanu Abazoviću prenosi RTCG. Kako iz tog… »
Abazović traži istragu pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika ANB-a

Abazović traži istragu pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika ANB-a

Novi magazin 24.07.2022
Predsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović obavestio čelnike javne i tajne policije da ga grupe bliske uhapšenom službeniku Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petru Lazoviću i njegovom ocu Zoranu, bivšem visokom policijskom funkcioneru… »
Ko preti Abazoviću

Ko preti Abazoviću

Vesti online 24.07.2022
Premijer Crne Gore Sritan Abazović zatražio je od čelnika javne i tajne policije da ispitaju pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petra Lazovića. Abazović je o informacijama koje, kako tvrdi, dobija… »
Abazović tvrdi da dobija pretnje zbog hapšenja Petra Lazovića

Abazović tvrdi da dobija pretnje zbog hapšenja Petra Lazovića

Politika 24.07.2022
Premijer Crne Gore Sritan Abazović zatražio je od čelnika javne i tajne policije da ispitaju pretnje koje dobija zbog hapšenja službenika Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petra Lazovića. Abazović je o informacijama koje, kako tvrdi, dobija… »
Abazović obavestio čelnike policije: Prete mi odmazdom zbog hapšenja Lazovića

Abazović obavestio čelnike policije: Prete mi odmazdom zbog hapšenja Lazovića

N1 Info 24.07.2022
Premijer Dritan Abazović je obavestio čelnike javne i tajne policije da ga grupe bliske uhapšenom službeniku Agencije za nacionalnu bezbednost (ANB) Petru Lazoviću i njegovom ocu Zoranu, bivšem visokom policijskom funkcioneru, targetiraju kao… »
Dritan Abazović u strahu: Planiraju mi odmazdu zbog hapšenja Petra Lazovića

Dritan Abazović u strahu: Planiraju mi odmazdu zbog hapšenja Petra Lazovića

Večernje novosti 24.07.2022
PREMIJER Crne Gore Dritan Abazović obavestio je čelnike javne i tajne policije da ga grupe bliske uhapšenom službeniku Agencije za nacionalnu bezbednost Petru Lazoviću i njegovom ocu Zoranu, bivšem visokom policijskom funkcioneru, tagetiraju kao… »

Vesti dana »