Povezane vesti

Zemljotres kod Petrinje: Jako je grunulo, skoro sam ispala, Bože mili!

Zemljotres kod Petrinje: Jako je grunulo, skoro sam ispala, Bože mili!

Kurir 24.07.2022
Zemljotres jačine oko 4 stepena po Rihteru pogodio je danas Baniju. Epicentar je bio na 14 kilometara od Petrinje. "Jako je grunulo pokraj Petrinje - glasi jedan od komentara ispod objave Evromediteranskog seizmološkog centra (EMSC). . #Earthquake (… »
Zemljotres jačine 3.8 stepeni po Rihteru osetio se kod Petrinje

Zemljotres jačine 3.8 stepeni po Rihteru osetio se kod Petrinje

Euronews 24.07.2022
Kod Petrinje, u Hrvatskoj, u 12.33 osetio se zemljotres jačine 3.8 stepeni po Rihteru, javlja je Seizmološka služba Hrvatske, a prenosi Index.hr. #Earthquake ( #potres) possibly felt 10 sec ago in #Croatia. Felt it? Tell us via: 📱… »
Ponovo zemljotres kod Petrinje: Osetio se i u Zagrebu, ljudi u strahu

Ponovo zemljotres kod Petrinje: Osetio se i u Zagrebu, ljudi u strahu

Večernje novosti 24.07.2022
ZEMLJOTRES jačine 4 stepena po Rihteru pogodio je danas Baniju u 12:30. Foto: Printskrin/emsc Epicentar je bio na 14 kilometara od Petrinje. - Jako je grunulo pokraj Petrinje - glasi jedan od komentara na društvenim mrežama. Neki tvrde da se zemljotres… »
Potres magnitude 3,8 kod Gline u Hrvatskoj

Potres magnitude 3,8 kod Gline u Hrvatskoj

Slobodna Evropa 24.07.2022
Potres magnitude 3,8 prema Richteru zabilježen je 24. srpnja na području Sisačko-moslavačke županije, kod Gline. U 12 sati i 33 minute seizmografi Seizmološke službe Republike Hrvatske zabilježili su prilično jak potres 14 km zapadno od Petrinje… »
Novi zemljotres na Baniji

Novi zemljotres na Baniji

N1 Info 24.07.2022
Potres magnitude 3,8 prema Rihteru zabeležen je na području Sisačko-moslavačke županije, kod Gline. EMSC javlja da je epicentar bio 20-ak kilometara zapadno od Siska, a magnituda je, prema prvim informacijama, iznosila 4,0 po Richteru. Kasnije je… »
Snažan zemljotres kod Petrinje: Treslo se jačinom od 4 stepena Rihtera, osetio se i u Zagrebu: "Prestrašili smo se i izašli…

Snažan zemljotres kod Petrinje: Treslo se jačinom od 4 stepena Rihtera, osetio se i u Zagrebu: "Prestrašili smo se i izašli…

Blic 24.07.2022
Potres magnitude 4.0 prema Rihteru zatresao je Banovinu u 12:30 u nedelju. Epicentar je 14 kilometara od Petrinje. - Jako je grunulo pokraj Petrinje - komentarišu građani na aplikaciji EMSC. - Osetili smo i u Zagrebu. Skočila sam s kauča - javlja… »
Snažan zemljotres kod Petrinje! Tresao se i Zagreb, 4 rihtera uznemirila region - "Prestravili smo se i izašli napolje"!

Snažan zemljotres kod Petrinje! Tresao se i Zagreb, 4 rihtera uznemirila region - "Prestravili smo se i izašli napolje"!

Mondo 24.07.2022
Jak zemljotres je danas pogodio Hrvatsku oko 12 časova i 30 minuta! Jak zemljotres je danas pogodio Hrvatsku oko 12 časova i 30 minuta! Jak zemljotres je pogodio Hrvatsku danas oko 12 časova i 30 minuta. Magnituda je bila 3,8, saopštila je… »
Zemljotres ponovo pogodio petrinju! Građani u panici, ponavlja se scenario iz 2020. godine? (foto)

Zemljotres ponovo pogodio petrinju! Građani u panici, ponavlja se scenario iz 2020. godine? (foto)

Srbija danas 24.07.2022
Novi potres pogodio je Hrvatsku. Zemljotres jačine 4 stepena po Rihteru pogodio je danas Banovinu u 12:30. Epicentar je bio na 14 kilometara od Petrinje. - Jako je grunulo pokraj Petrinje - glasi jedan od komentara. Neki tvrde da se zemljotres osetio i u… »
Opet zemljotres kod Petrinje, ljudi se plaše reprize scenarija: "Jako je grunulo, skoro sam ispala, Bože mili"

Opet zemljotres kod Petrinje, ljudi se plaše reprize scenarija: "Jako je grunulo, skoro sam ispala, Bože mili"

Telegraf 24.07.2022
Zemljotres se osetio i u Zagrebu. Zemljotres jačine 4 stepena po Rihteru pogodio je danas Banovinu u 12:30. Epicentar je bio na 14 kilometara od Petrinje. - Jako je grunulo pokraj Petrinje - glasi jedan od komentara. Neki tvrde da se zemljotres osetio i… »

Vesti dana »