Povezane vesti

Zdjelar: ''Imam mnogo toga da kažem, ne znam odakle da počnem...''

Zdjelar: ''Imam mnogo toga da kažem, ne znam odakle da počnem...''

Sportske.net 29.07.2022
Posle četiri i po godine u Partizanu, a od toga prvih šest meseci je nastupao kao pozajmljen igrač Olimpijakosa, došlo je vreme za rastanak Saše Zdjelara i Partizana. Dvadesetsedmogodišnji vezista je iz Partizana otišao kao kapiten ekipe, a njegov… »
Zdjelar: Igranjem u Partizanu ostvario sam san, zahvaljujem se svima

Zdjelar: Igranjem u Partizanu ostvario sam san, zahvaljujem se svima

Sportski žurnal 29.07.2022
Vezni fudbaler je za Partizan odigrao 197 mečeva i postigao šest golova. Novi fudbaler CSKA iz Moskve Saša Zdjelar rekao je da je igranjem u Partizanu ostvario san, a takođe se zahvalio svima u bivšem klubu. „Iskreno, imam puno toga da kažem,a ne… »
Oproštaj partizanovog kapitena - evo šta je rekao na rastanku: Zdjelar napustio Humsku, jedinu želju i najveći san!

Oproštaj partizanovog kapitena - evo šta je rekao na rastanku: Zdjelar napustio Humsku, jedinu želju i najveći san!

Mondo 29.07.2022
Dosadašnji kapiten Partizana Saša Zdjelar potpisao je ugovor sa CSKA iz Moskve, a na sajtu kluba oprostio se od svih sa kojima je sarađivao u Partizanu. Dosadašnji kapiten Partizana Saša Zdjelar potpisao je ugovor sa CSKA iz Moskve, a na sajtu kluba… »
Emotivni Saša Zdjelar: Hvala svima, Partizan se zauvek voli!

Emotivni Saša Zdjelar: Hvala svima, Partizan se zauvek voli!

Sport klub 29.07.2022
Dojučerašnji kapiten Partizana Saša Zdjelar i novi fudbaler CSKA iz Moskve na emotivan način se oprostio od crno-belih. Na zvaničnom sajtu kluba objavljene su njegove poslednje reči po odlasku iz Humske. Prenosimo njegovo saopštenje. „Iskreno… »
Kapitenski oproštaj zdjelara od Partizana: Emotivna poruka koja će se dugo pamtiti!

Kapitenski oproštaj zdjelara od Partizana: Emotivna poruka koja će se dugo pamtiti!

Hot sport 29.07.2022
Vreme je za nove izazove. Nakon što su obavljene sve zdravstvene procedure, urađena zvanična promocija,ali i odrađen prvi trening sa novim timom, CSKA iz Moskve, nekadašnji kapiten Partizana i ljubimac Grobara Saša Zdjelar uputio je svoje poslednje… »
Parni valjak se oprostio od zdjelara: ‘Sale, hvala – Partizan ostaje neraskidivi deo tvog života

Parni valjak se oprostio od zdjelara: ‘Sale, hvala – Partizan ostaje neraskidivi deo tvog života

Hot sport 29.07.2022
Crno-beli se oprostili od doskorašnjeg kapitena. Doskorašnji kapiten Partizana Saša Zdjelar juče je predstavljen kao novi fudbaler moskovskog CSKA. On je u novom klubu zadužio dres sa brojem ‘5’, a ugovor je potpisan na tri godine uz mogućnost… »
Zdjelar oduševio sve: ‘Znamo koliko su Partizan i CSKA povezani – Imaju bratski odnos!’

Zdjelar oduševio sve: ‘Znamo koliko su Partizan i CSKA povezani – Imaju bratski odnos!’

Hot sport 29.07.2022
Vidno je zadovoljan prelaskom u CSKA! Saša Zdjelar juče je zvanično predstavljen kao novi fudbaler CSKA iz Moskve. Po dolasku u klub, prisutnim je rekao: ‘Kad sam bio mali moj san je bio da zaigram za Partizan i to sam ostvario. Znam koliko su… »

Vesti dana »