Povezane vesti

"Bio je jedinac, ovo je velika tragedija": Stanari solitera u Ustaničkoj sa kog je pao dečak (10) još su u šoku: "Ova…

"Bio je jedinac, ovo je velika tragedija": Stanari solitera u Ustaničkoj sa kog je pao dečak (10) još su u šoku: "Ova…

Blic 30.07.2022
Porodica se doselila ovde pre 7,8 godina. Mislim da su iz Bosne. On im je bio sin jedinac. Ovako danas, dan nakon tragedije koja se sinoć odigrala u Ustaničkoj ulici, komentarišu stanari zgrade sa koje je pao desetogodišnji dečak i nastradao. "Bili… »
Čula sam udarac, a onda i ženu kako kuka i jauče: Komšije opisale stravične scene na Konjarniku

Čula sam udarac, a onda i ženu kako kuka i jauče: Komšije opisale stravične scene na Konjarniku

Kurir 30.07.2022
Desetogodišnji dečak poginuo je sinoć u Ustaničkoj ulici na Konjarniku kada je pao sa 9. sprata zgrade u kojoj je živeo sa roditeljima. Nesrećni mališan pao je na krov tržnog centra, a kako tvrde komšije, preminuo je nekoliko minuta nakon dolaska… »
Dečak pao sa devetog sprata u Ustaničkoj ulici, preminuo od zadobijenih povreda

Dečak pao sa devetog sprata u Ustaničkoj ulici, preminuo od zadobijenih povreda

Euronews 30.07.2022
Ekipe Hitne pomoći su intervenisale sinoć u 22.10 u Ustaničkoj ulici gde je dečak pao sa devetog sprate zgrade. Po dolasku na mesto nesreće lekari su konstatovali da dete nema vitalne funkcije i da je preminuo od posledica pada, rečeno je Tanjugu u… »
Preminuo dečak koji je pao sa solitera u Beogradu

Preminuo dečak koji je pao sa solitera u Beogradu

Radio 021 30.07.2022
Desetogodišnji dečak koji je u petak uveče pao sa devetog sprata solitera u Ustaničkoj ulici u Beogradu, preminuo je od zadobijenih povreda. Prema pisanju medija, dečak je pao na nižu zgradu, odnosno manji tržni centar koji se nalazi tik uz… »
"Čula sam sirene, odzvanjala je cela ulica": Stanari u šoku nakon strašne tragedije u Beogradu: Dečak pao sa prozora…

"Čula sam sirene, odzvanjala je cela ulica": Stanari u šoku nakon strašne tragedije u Beogradu: Dečak pao sa prozora…

Blic 30.07.2022
"Ne poznajem porodicu ni dečaka, ali me je ovo jako potreslo. Čula sam sirene, odzvanjala je cela ulica. Nisam znala o čemu je reč jer je ovo prometna ulica, svakodnevno prođe dosta vozila Hitne pomoci, policije, vatrogasaca. Ali onda sam pogledala… »

Vesti dana »