Povezane vesti

Đoković: ''Držite mi palčeve''

Đoković: ''Držite mi palčeve''

Sportske.net 30.07.2022
Sedmi teniser sveta Novak Đoković saopštio je danas da nastavlja sa treninzima u iščekivaću odluke da li će moći da igra u SAD, gde krajem avgusta počinje poslednji sezonski grend slem turnir Ju-Es open. "Velika mi je čast što toliko ljudi… »
Đoković: Treniram i spremam se kao da idem u Njujork!

Đoković: Treniram i spremam se kao da idem u Njujork!

N1 Info 30.07.2022
Novak Đoković obratio se javnosti putem svog instagram profilima rekavši da se sprema za US open kao da će igrati u Njujorku Prema trenutnim pravilima, nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Želim samo da iskoristim priliku da podelim sa… »
Ðoković: Spremam se kao da ću igrati u Americi

Ðoković: Spremam se kao da ću igrati u Americi

Vesti online 30.07.2022
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković izjavio je danas da se sprema i trenira kao da će igrati na predstojećem Ju-Es openu, koji će biti održan od 29. avgusta do 11. septembra. Zbog aktuelnih zakona u Americi, Ðokoviću kao nevakcinisanom strancu… »
Đoković: Treniram i spremam se kao da idem u Njujork!

Đoković: Treniram i spremam se kao da idem u Njujork!

Sport klub 30.07.2022
Novak Đoković obratio se javnosti putem svog instagram profilima rekavši da se sprema za US open kao da će igrati u Njujorku. Prema trenutnim pravilima, nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Želim samo da iskoristim priliku da podelim sa… »
Đoković vredno radi i trenira: Sprema se kao da će nastupiti na US Openu! (video)

Đoković vredno radi i trenira: Sprema se kao da će nastupiti na US Openu! (video)

Hot sport 30.07.2022
Novak Đoković je podelio na svoj instagram profil snimak kako trenira i sprema se za predstojeći grend slem, iako su velike šanse da na njemu neće nastupiti, jer je vakcinacija obavezna. Ispod klipa, Nole se i obratio svojim vernim pratiocima… »
Đoković se oglasio: Ovo nisam očekivao! Novak progovorio o učešću na US Openu, ovaj video sve govori!

Đoković se oglasio: Ovo nisam očekivao! Novak progovorio o učešću na US Openu, ovaj video sve govori!

Mondo 30.07.2022
Novak Đoković je izašao u javnost sa saopštenjem vezanim za US Open. Novak Đoković je izašao u javnost sa saopštenjem vezanim za US Open. Novak Đoković se po prvi put javno oglasio povodom pitanja da li će igrati na predstojećem US Openu… »

Vesti dana »