Povezane vesti

"Maja je u panici i strahu da će izgubiti slobodu": Jovana Jeremić odgovorila starleti posle izjave u policiji

"Maja je u panici i strahu da će izgubiti slobodu": Jovana Jeremić odgovorila starleti posle izjave u policiji

Blic 03.08.2022
Jovana Jeremić oglasila se nakon saslušanja Maje Marinković zbog pretnji koje su u njeno ime upućene voditeljki. Naime, Maja Marinković je danas bila sa saslušanju u policijskoj stanici 29. Novembar, gde je tri sata davala izjavu povodom pretnji… »
"Pisali su mi da mi je Taki pretio, belivukovi ljudi ne bi jurili jovanu Jeremić": Voditeljka iznela nova saznanja: "To je…

"Pisali su mi da mi je Taki pretio, belivukovi ljudi ne bi jurili jovanu Jeremić": Voditeljka iznela nova saznanja: "To je…

Blic 03.08.2022
Voditeljka Jovana Jeremić nedavno je izašla javno sa navodima da joj preti čovek koji se predstavlja kao deo klana Veljka Beluvuka, poznatijeg kao Velja Nevolja, i to sve zbog njenog stava prema rijaliti učesnici Maji Marinković, koja je preotela… »
Maja Marinković o jezivim porukama Jovani Jeremić: Obučena ko prostitutka se valja po podu studija, spremna je za…

Maja Marinković o jezivim porukama Jovani Jeremić: Obučena ko prostitutka se valja po podu studija, spremna je za…

Kurir 03.08.2022
Starleta Maja Marinković danas je završila u policijskoj stanici 29. novembar gde je tri sata davala iskaz o pretnjama koje su upućene Jovani Jeremić. Ona je na početku progovorila o pretećim porukama. "Došla sam da dam izjavu povodom pretećih… »
Maja Marinković pozirala sa takijem ispred policije: Nasmejana izašla iz stanice, evo šta je rekla o pretnjama Jovani…

Maja Marinković pozirala sa takijem ispred policije: Nasmejana izašla iz stanice, evo šta je rekla o pretnjama Jovani…

Kurir 03.08.2022
Maja Marinković dala je izjavu u Policijskoj stanici 29. novembru povodom jezivih pretnji koje je dobijala Jovana Jeremić u njeno ime. "Dala sam izjavu i nadam se da će policija pronači čoveka koji je Jovani slao poruke", rekla je između ostalog… »
"Nisam komentarisala jovanine fotke sa švalerom": Maju saslušavali 3 sata zbog Jeremićke, progovorila i o Belivuku i Peci…

"Nisam komentarisala jovanine fotke sa švalerom": Maju saslušavali 3 sata zbog Jeremićke, progovorila i o Belivuku i Peci…

Blic 03.08.2022
Sukob voditeljke Jovane Jeremić i starlete Maje Marinković ne jenjava, a sa društvenih mreža prebacio se i u policijsku stanicu, nakon što je voditeljka dobila preteće poruke navodno zbog Marinkovićeve. Tim povodom Maja je danas saslušana u… »
Taki Marinković odmah doleteo ispred policije! Otkrio povezanost Maje i Belivuka! Zabrinut za ćerku

Taki Marinković odmah doleteo ispred policije! Otkrio povezanost Maje i Belivuka! Zabrinut za ćerku

Kurir 03.08.2022
Taki Marinković ispred 29. Novembra, progovorio o Maji i Belivuku. Maja Marinković nalazi se u Policijskoj stanici 29. novembar gde je pozvana da da izjavu povodom pretnji koje je Jovana Jeremić dobila u njeno ime. Zajedno sa njom u stanicu je došao i… »

Vesti dana »