Povezane vesti

Ćerka olivije Njutn-Džon se oglasila nakon majčine smrti: Objavila niz fotografija, a pre 3 dana joj napisala da je voli

Ćerka olivije Njutn-Džon se oglasila nakon majčine smrti: Objavila niz fotografija, a pre 3 dana joj napisala da je voli

Mondo 09.08.2022
Kloi je bila jedino dete slavne glumice, a od majke se oprostila dirljivim zajedničkim fotografijama. Kloi je bila jedino dete slavne glumice, a od majke se oprostila dirljivim zajedničkim fotografijama. Slavna glumica, katntautorka i pevačica Olivija… »
Film, Velika Britanija i Australija: Preminula Olivija Njuton Džon, pevačica i zvezda „Briljantina"

Film, Velika Britanija i Australija: Preminula Olivija Njuton Džon, pevačica i zvezda „Briljantina"

BBC News 09.08.2022
Publika će je pamtiti po ulozi Sendi Olson u filmu Briljantin gde joj je partner bio Džon Travolta. Australijska pevačica i glumica Olivija Njuton Džon, poznata po ulozi Sendi Olson u filmu Briljantin preminula je u 73. godini. „Olivija Njuton Džon… »
Odlazak filmske i muzičke legende: Olivija Njutn Džon umrla u 73. godini

Odlazak filmske i muzičke legende: Olivija Njutn Džon umrla u 73. godini

Blic 09.08.2022
Olivija Njutn Džon, čuvena glumica i pevačica, umrla je u ponedeljak u73. godini. Kako je u saopštenju na “Instagramu” naveo njen suprug Džon Isterling, Olivija je umrla mirno na svom ranču u južnoj Kaliforniji, okružena porodicom i… »
Plačem od bolova, mogu sutra da umrem: Mučna životna borba Olivije Njutn Džon, a način na koji je saznala za bolest je…

Plačem od bolova, mogu sutra da umrem: Mučna životna borba Olivije Njutn Džon, a način na koji je saznala za bolest je…

Kurir 09.08.2022
Legendarna Olivija Njutn Džon napustila nas je juče u 75. godini, a vest o smrti saopštio je njen suprug Džon Isterling. Glumica i pevačica koja je svojim glasom, ali i glumačkim talentom, pobrojala simpatije publike svih generacija šisrom sveta… »
Potresni oproštaj Travolte od Olivije: Tvoj sam od prvog trenutka kad sam te ugledao i zauvek

Potresni oproštaj Travolte od Olivije: Tvoj sam od prvog trenutka kad sam te ugledao i zauvek

Telegraf 09.08.2022
Džon se od koleginice oprostio putem društvene mreže Instagram, a objava je za manje od dva sata prikupila više od milion lajkova. Glumac Džon Travolta oprostio se od svoje koleginice, glumice Olivije Njutn Džon, koja je danas preminula u 73… »

Vesti dana »