Povezane vesti

Povlači se jedan od najvećih: Fjuri odlazi u svom stilu, ženi posebno zahvalio

Povlači se jedan od najvećih: Fjuri odlazi u svom stilu, ženi posebno zahvalio

Nova 12.08.2022
Ako ovog puta zaista misli da se ne vraća, boks je ostao bez jednog ozbiljnog borca. Britanski bokser i aktuelni WBC prvak u teškoj kategoriji Tajson Fjuri saopštio je u petak na 34. rođendan, da je završio profesionalnu karijeru. „Veliko hvala… »
"Kralj cigana" odlazi kao najveći teškaš današnjice – Fjuri završio karijeru

"Kralj cigana" odlazi kao najveći teškaš današnjice – Fjuri završio karijeru

RTS 12.08.2022
Britanski bokser i aktuelni VBC prvak u teškoj kategoriji Tajson Fjuri saopštio je, na 34. rođendan, da je završio profesionalnu karijeru. "Veliko hvala svima koji su dali doprinos mojoj karijeri tokom godina i nakon dugih i teških razgovora konačno… »
Tajson Fjuri odlučio da ode u penziju "Na svoj 34. rođendan, mogu da kažem: Srećan put" (foto)

Tajson Fjuri odlučio da ode u penziju "Na svoj 34. rođendan, mogu da kažem: Srećan put" (foto)

Alo 12.08.2022
Britanski bokser i aktuelni WBC prvak u teškoj kategoriji Tajson Fjuri saopštio je danas da je završio profesionalnu karijeru. - Veliko hvala svima koji su dali doprinos mojoj karijeri tokom godina i nakon dugih teških razgovora konačno sam odlučio… »
Gotovo je: Fjuri završio karijeru!

Gotovo je: Fjuri završio karijeru!

Srbija danas 12.08.2022
U penziju bez ijednog poraza. Britanski bokser i aktuelni WBC prvak u teškoj kategoriji Tajson Fjuri saopštio je danas da je završio profesionalnu karijeru. -Veliko hvala svima koji su dali doprinos mojoj karijeri tokom godina i nakon dugih teških… »
Fjuri potvrdio da je kraj!

Fjuri potvrdio da je kraj!

Sport klub 12.08.2022
Sa Tajsonom Fjurijem nikada nije dosadno. Aktuelni neporaženi svetski prvak u superteškoj kategoriji u WBC verziji na svoj 34. rođendan potvrdio je da se povlači iz profesionalnog boksa. Kralj cigana je ovo najavio još u aprilu kada je na prepunom… »
Fjuri potvrdio da je kraj!

Fjuri potvrdio da je kraj!

N1 Info 12.08.2022
Sa Tajsonom Fjurijem nikada nije dosadno. Aktuelni neporaženi svetski prvak u superteškoj kategoriji u WBC verziji na svoj 34. rođendan potvrdio je da se povlači iz profesionalnog boksa. Kralj cigana je ovo najavio još u aprilu kada je na prepunom… »

Vesti dana »