Povezane vesti

Ovo nije mančester junajted, ovo je sramota za taj tim Engleski gigant nije posrnuo, već se raspada! Razbio ga Brentford

Ovo nije mančester junajted, ovo je sramota za taj tim Engleski gigant nije posrnuo, već se raspada! Razbio ga Brentford

Mondo 13.08.2022
Mančester junajted gubio je ponižavajućih 0:4 posle samo 35 minuta utakmice protiv Brentforda. Kristijano Ronaldo bio je na terenu od starta, ali je i on katastrofalno grešio. Mančester junajted gubio je ponižavajućih 0:4 posle samo 35 minuta… »
Horor za Junajted, Brentford dao četiri za poluvreme

Horor za Junajted, Brentford dao četiri za poluvreme

Sport klub 13.08.2022
Drugi meč u Premijer ligi, drugi težak poraz Mančester junajteda, i to pred gostovanje Liverpulu. Brentford je na domaćem terenu do nogu potukao ekipu Erika Ten Haga - 4:0. Teško je biti navijač Mančester junajteda prethodnih godina, posebno teško… »
"Osice izbole" Ten Hagov Junajted, ne pomaže ni Ronaldo!

"Osice izbole" Ten Hagov Junajted, ne pomaže ni Ronaldo!

Sportske.net 13.08.2022
Fudbaleri Brentforda savladali su Mančester junajted sa ubedljivih 4:0 u drugom kolu engleske Premijer lige. Posle uvodnog poraza na "Old Trafordu" od Brajtona, ekipa Erika ten Haga doživela je pravu blamažu danas, i pokazala da je nedorasla za velike… »
Junajted se neviđeno izblamirao i ponovio nekoliko užasnih rekorda

Junajted se neviđeno izblamirao i ponovio nekoliko užasnih rekorda

Nova 13.08.2022
Fudbaleri Mančester junajteda poraženi su od Brentforda u meču drugog kola Premijer lige sa 4:0. Posle nezapamćene bruke u prvom poluvremenu i četiri primljena gola, Junajted je u drugom koliko-toliko popravio utisak ali nije mogao do preokreta. Prvi… »
Nezapamćena bruka Mančester junajteda – bolje da su na teren izašli amateri

Nezapamćena bruka Mančester junajteda – bolje da su na teren izašli amateri

Nova 13.08.2022
Fudbaleri Mančester junajteda zapamtiće prvo poluvreme meča sa Brentfordom dugo godina. „Crveni đavoli“ su u tom delu igre nastavili da poniru slobodnim padom i pitanje je koliko će jako tresnuti o dno. Ako ga već nisu dotakli. Jer, posle poraza… »
Ten Hag: Ja sam čovek koji će vratiti slavu Junajtedu

Ten Hag: Ja sam čovek koji će vratiti slavu Junajtedu

N1 Info 13.08.2022
"Ubeđen sam da ću uspeti, svuda sam uspevao", reči su kojima menadžer Mančester Junajteda uverava javnost da će vratiti slavu na "Old traford". Erik Ten Hag je pred meč drugog kola Premijer lige pričao za Skaj o ciljevima "crvenih đavola" i o… »
Ten Hag: Ja sam čovek koji će vratiti slavu Junajtedu

Ten Hag: Ja sam čovek koji će vratiti slavu Junajtedu

Sport klub 13.08.2022
"Ubeđen sam da ću uspeti, svuda sam uspevao", reči su kojima menadžer Mančester Junajteda uverava javnost da će vratiti slavu na "Old traford". Erik Ten Hag je pred meč drugog kola Premijer lige pričao za Skaj o ciljevima "crvenih đavola" i o… »

Vesti dana »