Povezane vesti

Unuk mi je stavio jastuk na glavu i silovao me: Jeziva ispovest bake koju je napastvovalo dete koje je odgajila

Unuk mi je stavio jastuk na glavu i silovao me: Jeziva ispovest bake koju je napastvovalo dete koje je odgajila

Kurir 19.08.2022
Upao je u toku noći u moj krevet, stavio mi jastuk na lice i udarao me, nisam mogla da se odbranim - priča žena (71) iz okoline Alibunara čiji je unuk (17) uhapšen zbog seksualnog zlostavljanja. Mladić (17) uhapšen je zbog sumnje da je pretukao i… »
"Bio je vidno pijan i znala sam da me je on SILOVAO": Ispovest babe iz Alibunara koju je unuk zlostavljao: "Rekao mi je da ne…

"Bio je vidno pijan i znala sam da me je on SILOVAO": Ispovest babe iz Alibunara koju je unuk zlostavljao: "Rekao mi je da ne…

Blic 19.08.2022
Kada je završio sa iživljavanjem rekao mi je: "Ne mrdaj baba. Ja ću da izađem iz kuće i da se nisi pomerila dok ne čuješ kako kucam na roletne sa spoljne strane". Izašao je i ubrzo sam čula kucanje. Posle nekoliko minuta unuk je onako… »
Oglasila se baba koju je silovao unuk - "3 puta sam padala u nesvest": Ušao je i postavio mi pitanje, tada sam znala...

Oglasila se baba koju je silovao unuk - "3 puta sam padala u nesvest": Ušao je i postavio mi pitanje, tada sam znala...

Mondo 19.08.2022
Maloletnik D.P. (17) osumnjičen je da je silovao, a potom pretukao rođenu babu S. P. (71) u selu u okolini Alibunara 13. avgusta u njihovom porodičnom domu. Maloletnik D.P. (17) osumnjičen je da je silovao, a potom pretukao rođenu babu S. P. (71) u… »
Zaštitnik građana pokrenuo postupak kontrole rada nadležnih u slučaju silovanja u Alibunaru

Zaštitnik građana pokrenuo postupak kontrole rada nadležnih u slučaju silovanja u Alibunaru

Radio 021 19.08.2022
Zaštitnik građana saopštio je da je, po sopstvenoj inicijativi, pokrenuo postupke kontrole rada nadležnih u slučaju silovanja u Alibunaru. Kontrolu je, kako je navedeno u saopštenju, pokrenuo na osnovu saznanja iz medija o postojanju sumnje da je… »
Tri puta sam padala u nesvest dok me je unuk silovao, a on se posle pravio lud: Novi detalji nezapamćenog zločina kod…

Tri puta sam padala u nesvest dok me je unuk silovao, a on se posle pravio lud: Novi detalji nezapamćenog zločina kod…

Kurir 19.08.2022
Baka (71) iz sela u okoline Alibunara koja je preživela pravu golgotu, i kako je i sama navela za Kurir, ogromnu sramotu nakon što ju je unuk (17) kome je bila staratelj silovao, a zatim i pretukao 13. avgusta u njihovom porodičnom domu, ispričala je… »
Baka koju je silovao unuk sada strahuje od ovoga! U katastrofalnom stanju pitala komšije: "Je l' stvarno on to uradio?"

Baka koju je silovao unuk sada strahuje od ovoga! U katastrofalnom stanju pitala komšije: "Je l' stvarno on to uradio?"

Mondo 19.08.2022
Komšije starice iz mesta Ilandža kod Pančeva su u šoku nakon što je maloletni D.P. silovao, a zatim pretukao svoju baku. Komšije starice iz mesta Ilandža kod Pančeva su u šoku nakon što je maloletni D.P. silovao, a zatim pretukao svoju baku… »
Jezive reči unuka koji je silovao svoju babu: Kada je izlazio iz kuće uputio joj jednu rečenicu: Pitala me da li je stvarno…

Jezive reči unuka koji je silovao svoju babu: Kada je izlazio iz kuće uputio joj jednu rečenicu: Pitala me da li je stvarno…

Blic 19.08.2022
Vest da je maloletni unuk (17) u mestu kod Alibunara silovao i pretukao svoju babu (71) koja mu je bila staratelj, obzirom da mu je otac umro, a majka ga ostavila, potresla je Srbiju. Napad na nesrećnu ženu dogodio se tokom vikenda. - Bili smo kod nje… »
"Pitala me da li je stvarno on to uradio, umalo mi srce nije puklo": Komšije bake koju je silovao unuk

"Pitala me da li je stvarno on to uradio, umalo mi srce nije puklo": Komšije bake koju je silovao unuk

Telegraf 19.08.2022
"Njoj nema ko da pomogne, nema nikog. Ima tu jednu ćerku koja je udata, a i ona ima probleme sa mužem. Njoj je sin umro, taj unuk je njegov sin. Užas!" Meštani mesta Ilandža u kojoj je maloletni unuk D. P. (17) silovao i pretukao svoju baku S. P… »

Vesti dana »