Povezane vesti

„Sestra je u komi, ne zna da joj je sin mrtav“: Ispovest ujaka stradalog dečaka

„Sestra je u komi, ne zna da joj je sin mrtav“: Ispovest ujaka stradalog dečaka

Nova 21.08.2022
"Slučajno sam bio u gradu i video da se dogodila saobraćajna nesreća. Kada sam prišao, ugledao sam mrtvog sestrića kako leži pod kamionom, a kraj njega je bila moja teško povređena sestra", ovim rečima počinje svoju ispovest Mustafa Sahmanović… »
"Sestra JE U komi, ne zna da joj JE sin mrtav": Ujak dečaka (11) kojeg je pokosio kamion u Somboru: Ostalih četvoro dece…

"Sestra JE U komi, ne zna da joj JE sin mrtav": Ujak dečaka (11) kojeg je pokosio kamion u Somboru: Ostalih četvoro dece…

Blic 21.08.2022
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se tokom vikenda dogodila u Somboru poginuo je dečak (11), a njegova majka je teško povređena i u komi je. Do tragedije je došlo na raskrsnici kod Vojvođanske ulice tako što je majka (41) sa električnim… »
Majka još uvek ne zna da je izgubila sina: Novi detalji saobraćajne nesreće u kojoj je nastradao dečak (8)

Majka još uvek ne zna da je izgubila sina: Novi detalji saobraćajne nesreće u kojoj je nastradao dečak (8)

Kurir 21.08.2022
- Slučajno sam bio u gradu i video da se dogodila saobraćajna nesreća. Kada sam prišao, ugledao sam mrtvog sestrića kako leži pod kamionom, a kraj njega je bila moja teško povređena sestra. Ovim rečima za Kurir počinje svoju ispovest Mustafa… »
"Sestrića je pregazio, sestra je u komi, ne zna da joj je sin mrtav": Ujak dečaka koji je poginuo u Somboru

"Sestrića je pregazio, sestra je u komi, ne zna da joj je sin mrtav": Ujak dečaka koji je poginuo u Somboru

Telegraf 21.08.2022
Vozač je teretnim vozilom prešao preko majke i deteta na trotinetu i to u delu grada gde je zabranjen saobraćaj za tu vrstu teretnih vozila. U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se tokom vikenda dogodila u Somboru poginuo je dečak (11), a njegova… »
Krenuo sam u grad i video mrtvog sestrića i sestru pod kamionom: Ispovest ujaka dečaka koji je poginuo u Somboru (foto)

Krenuo sam u grad i video mrtvog sestrića i sestru pod kamionom: Ispovest ujaka dečaka koji je poginuo u Somboru (foto)

Kurir 21.08.2022
Prolazio sam slučajno pred mesta nesreće i video svog sestrić mrtvog, a svoju sestru teško povređenu pored zaustavljenog kamiona. Ovim potresnim rečima za Kurir počinje svoju ispovest Mustafa Sahmanović, ujak dečak, koga je na električnom… »

Vesti dana »