Povezane vesti

Bavi se čime se bavi i ima para, ali ih ne troši: Maja isprozivala Pecu Vijagru - "Nije bio široke ruke, plaćam kiriju"

Bavi se čime se bavi i ima para, ali ih ne troši: Maja isprozivala Pecu Vijagru - "Nije bio široke ruke, plaćam kiriju"

Mondo 23.08.2022
Starleta Maja Marinković ne prestaje da priča o propaloj vezi sa Predragom Raspopovićem. Starleta Maja Marinković ne prestaje da priča o propaloj vezi sa Predragom Raspopovićem Maja Marinković i Petar Raspopović raskinuli su pre nekoliko dana vezu… »
"Peca nije široke ruke": Pričalo se da je Maji Raspopović davao avione i kamione, a ona sad poručila: "Nije me finansirao…

"Peca nije široke ruke": Pričalo se da je Maji Raspopović davao avione i kamione, a ona sad poručila: "Nije me finansirao…

Blic 23.08.2022
Maja Marinković raskinula je sa Pecom Raspopovićem, a sada je istakla kako nije tačno da ju je biznismen finansirao, tokom njihove veze. On je to navodno, ipak vešto izbegavao. "Ogrešila sam se o Aleksandru" PRVA ISPOVEST MAJE MARINKOVIĆ O RASKIDU… »
Ogrešila sam se o Aleksandru! Šok ispovest Maje Marinković o raskidu, Peci i ljubomori - "Nije me upoznao u biblioteci!"

Ogrešila sam se o Aleksandru! Šok ispovest Maje Marinković o raskidu, Peci i ljubomori - "Nije me upoznao u biblioteci!"

Mondo 23.08.2022
Maja Marinković progovorila o raskidu sa Petrom Raspopovićem. Maja Marinković progovorila o raskidu sa Petrom Raspopovićem. Maja Marinković i Petar Raspopović zvanično su stavili tačku na svoju vezu, a kako se brujalo i o početku njihove priče… »
Majina ispovest o raskidu sa Raspopovićem: Ogrešila sam se o Aleksandru, žao mi je! Pecu nisam upoznala u biblioteci da mi…

Majina ispovest o raskidu sa Raspopovićem: Ogrešila sam se o Aleksandru, žao mi je! Pecu nisam upoznala u biblioteci da mi…

Kurir 23.08.2022
Bivša zadrugarka Maja Marinković odlučila je da raskine sa Predragom Raspopovićem Pecom, bivšim partnerom Aleksandre Subotić. Maja je detaljno opisala kako se provela sa bivšim ljubavnikom na moru. - Mi smo otišli na zajedničko putovanje i… »
"Hteo je od nje da napravi domaćicu": Evo koje je sve ispade Peca imao u Crnoj Gori, Maja pobegla od njega i zaklela se jedno

"Hteo je od nje da napravi domaćicu": Evo koje je sve ispade Peca imao u Crnoj Gori, Maja pobegla od njega i zaklela se jedno

Blic 23.08.2022
Maja Marinković ostavila je nevenčanog supruga svoje bivše drugarice Aleksandre Subotić samo dva meseca od kako se saznalo za njihovu aferu. Iako su se oboje kleli u ljubav i planirali zajednički život, starleta nije mogla da se nosi sa sve… »
(Video) Ovo je stan u koji se MAJA vratila posle raskida sa Pecom: Crveni zidovi i haljine na sve strane, a svi gledaju samo u…

(Video) Ovo je stan u koji se MAJA vratila posle raskida sa Pecom: Crveni zidovi i haljine na sve strane, a svi gledaju samo u…

Blic 23.08.2022
Maja Marinković raskinula je sa Pecom Raspopovićem, kog je preotela od bivše drugarice Aleksandre Subotić. Kako prenose mediji, Marinkovićeva se posle raskida, koji se desio na primorju vratila u Beograd i uselila u mali stan njenog oca Takija… »
"Ostala je bez para i očajna je" - Maja se iz luksuza vratila kod tate u stan, ali ima plan: "Samo tako može da zaradi"

"Ostala je bez para i očajna je" - Maja se iz luksuza vratila kod tate u stan, ali ima plan: "Samo tako može da zaradi"

Mondo 23.08.2022
Maja Marinković potvrdila je da su ona i nevenčani suprug Aleksandre Subotik, Predrag Peca Raspopović okončali svoju kratku vezu. Maja Marinković potvrdila je da su ona i nevenčani suprug Aleksandre Subotik, Predrag Peca Raspopović okončali svoju… »
Ovo je stan u koji se Maja Marinković vratila posle raskida s Pecom: Haljine na sve strane, crveni zidovi, jedan detalj sve…

Ovo je stan u koji se Maja Marinković vratila posle raskida s Pecom: Haljine na sve strane, crveni zidovi, jedan detalj sve…

Kurir 23.08.2022
Starleta Maja Marinković raskinula je posle dva meseca vezu sa biznismenom Pecom Raspopovićem, koji je zbog nje ostavio Majinu drugaricu i rijaliti učesnicu Aleksandru Subotić, s kojom ima sina. Kako prenose mediji, Marinkovićeva se posle raskida… »
(Foto): Evo sa kim je Maja Marinković u prvodu nakon raskida sa Pecom: Silikoni samo što joj ne ispadnu

(Foto): Evo sa kim je Maja Marinković u prvodu nakon raskida sa Pecom: Silikoni samo što joj ne ispadnu

Blic 23.08.2022
Rijaliti učesnica Maja Marinković raskinula je sa Pecom Raspopovićem kog je preotela od svoje bivše drugarice Aleksandre Subotić. Nakon raskida, Maja se skockala od glave do pete i sa najboljom drugaricom Tijanom Ajfon izašla u provod. Starlete su… »
Novi očaj MAJE MARINKOVIĆ: Nema više luksuza, ostala bez Pecinih para: Ovo je njen sledeći potez

Novi očaj MAJE MARINKOVIĆ: Nema više luksuza, ostala bez Pecinih para: Ovo je njen sledeći potez

Blic 23.08.2022
Rijaliti učesnica Maja Marinković u narodu se prestavila kao osoba koja često menja raspoloženje i ima izlive ljubomore i histerije. Upravo ovakvo ponašanje koštalo ju je veze sa Pecom Raspopovićem. On je odlučio da raskine sa njom jer navodno… »
"Plaši se da se Peca ne pomiri sa Aleksandrom": Maja Marinković očajna NAKON RASKIDA "Svađa se sa Takijem jer ne može da…

"Plaši se da se Peca ne pomiri sa Aleksandrom": Maja Marinković očajna NAKON RASKIDA "Svađa se sa Takijem jer ne može da…

Blic 22.08.2022
Starleta Maja Marinković ponovo se našla u centru skandala kada je okončala svoju kratkotrajnu vezu sa Predragom Pecom Raspopovićem zbog koga je izdala prijateljicu Aleksandru Subotić kojoj je preotela muža i oca njenog deteta. Sada se oglasio izvor… »

Vesti dana »