Povezane vesti

Adam ADAKTAR otkrio istinu o svom imenu: "Da li želite da vidite moju ličnu kartu?" a tek da čujete koliko dugo će trajati…

Adam ADAKTAR otkrio istinu o svom imenu: "Da li želite da vidite moju ličnu kartu?" a tek da čujete koliko dugo će trajati…

Blic 23.08.2022
Uskoro počinje da se emituje rijaliti šou program "Adaktarovi", o porodici Adama Adaktara samoprozvanog "boga obrva". Adam je sada otkrio kako se zaista zove u svojim dokumentima, kako su članovi njegove porodice prihvatili ideju o rijalitiju, ali je i… »
Svi promenili imena, bog obrva odbrusio "da vam pokažem ličnu kartu": Adam ne staje - Kome se ne sviđa, nek' menja kanal

Svi promenili imena, bog obrva odbrusio "da vam pokažem ličnu kartu": Adam ne staje - Kome se ne sviđa, nek' menja kanal

Mondo 23.08.2022
U petak, 26. avgusta počinje rijaliti šou Adaktarovi. U petak, 26. avgusta počinje rijaliti šou Adaktarovi Uskoro počinje da se emituje rijaliti šou program Adaktarovi, o porodici Adama Adaktara samoprozvanog "boga obrva". Adam je sada otkrio kako… »
Adam Adaktar progovorio o svom pravom imenu! Bog obrva žestoko odbrusio: Da li želite da vidite moju ličnu kartu? Šok!

Adam Adaktar progovorio o svom pravom imenu! Bog obrva žestoko odbrusio: Da li želite da vidite moju ličnu kartu? Šok!

Kurir 23.08.2022
Najkontroverznija ličnost protekle nedelje definitivno je Adam Adaktar, samozani bog obrva, a on je ujedno postao i zvezda prvog porodičnog rijalitija "Adaktarovi". Adam je sada otkrio kako se zaista zove u svojim dokumentima, kako su članovi njegove… »
Otkrivene strogo čuvane tajne adaktarovih Adamova sestra se odrekla porodice, njegovoj mami nije pravo ime alis

Otkrivene strogo čuvane tajne adaktarovih Adamova sestra se odrekla porodice, njegovoj mami nije pravo ime alis

Blic 22.08.2022
Članovi porodice Adaktar izuzetno su popularni na društvenim mrežama, jer iritiraju svojim bahatim ponašanjem, pre svega Adam, koji je sebe prozvao "bogom obrva". Iako će u rijalitiju pokazati svoj život, sigurno je da će mnoge tajne pokušati da… »

Vesti dana »