Povezane vesti

Otkriveno kada Luna izlazi iz bolnice: Adam izneo sve detalje o sestrinoj operaciji, a evo u šta planira da uloži novac od…

Otkriveno kada Luna izlazi iz bolnice: Adam izneo sve detalje o sestrinoj operaciji, a evo u šta planira da uloži novac od…

Blic 01.09.2022
Adam Đogani prokomentarisao je zdravstveno stanje sestre od strica Lune Đogani, nakon operacije. Adam je prokomentarisao i svoj ulazak u "Zadrugu 6". Luna Đogani se oglasila NAKON OPERACIJE: "Morala sam to da ODSTRANIM, ta promena je bila benigni… »
Otišla sam na redovan pregled i otkrili su mi tumor! Luna Đogani se oglasila nakon operacije, podelila sve detalje!

Otišla sam na redovan pregled i otkrili su mi tumor! Luna Đogani se oglasila nakon operacije, podelila sve detalje!

Mondo 01.09.2022
Luna Đogani se oglasila nakon intervencije zbog promene koju je imala na dojci. Luna Đogani se oglasila nakon intervencije zbog promene koju je imala na dojci. Bivša učesnica i pobednica Zadruge 2 Luna Đogani operisna je na KBC Dr Dragiša Mišović… »
Luna Đogani se oglasila nakon operacije: "Morala sam to da odstranim, ta promena je bila benigni tumor"

Luna Đogani se oglasila nakon operacije: "Morala sam to da odstranim, ta promena je bila benigni tumor"

Blic 01.09.2022
Luna Đogani oglasila se nakon operacije koju je imala i istakla da je sada sve u redu sa njenim zdravstvenim stanjem. - Biće ovo kratak video ali važan za sve vas, ali i mene. Moram da kažem da nisam želela da se sazna da sam imala intervenciju, ali… »
Luna Đogani iznela detalje operacije: Morala sam to da odstranim, doktor je rekao da može da bude ono što neću da izgovorim

Luna Đogani iznela detalje operacije: Morala sam to da odstranim, doktor je rekao da može da bude ono što neću da izgovorim

Kurir 01.09.2022
Jutjuberka i bivša pobednica "Zadruge" Luna Đogani oglasila se nakon operacije koju je imala. Luna je istakla da su mnogi bili zabrinuti za nju, ali da je sve u redu sa njenim zdravstvenim stanjem. "Moram da se zahvalim svima, posebno doktoru koji je… »
Pronašli su mi tumor na levoj dojci! Prvo oglašavanje Lune Đogani nakon operacije, poslala jaku poruku svim ženama

Pronašli su mi tumor na levoj dojci! Prvo oglašavanje Lune Đogani nakon operacije, poslala jaku poruku svim ženama

Alo 01.09.2022
Luna se takođe zahvalila i svima onima koji su brinuli za nju. Vest da je Luna Đogani završila u bolnici i na operaciji sve je ostavila u čudu i iznenadila, a sada, nakon izlaska iz bolnica i oporavka se oglasila i otkrila o čemu se radi. Naime, Luna… »
"Sećam se kad sam napipala kvržicu!" Luna Đogani je operisana, a sa sličnim problemom nosila se i njena majka Anabela…

"Sećam se kad sam napipala kvržicu!" Luna Đogani je operisana, a sa sličnim problemom nosila se i njena majka Anabela…

Blic 01.09.2022
Jutjuberka Luna Đogani je operisana je u KBC Dr Dragiša Mišović zbog, kako su preneli mediji a njen suprug Marko Miljković potvrdio, promene na dojci. - Luna je danas u KBC Dr Dragiša Mišović operisala promenu na dojci. Bila je prvi pacijent na… »

Vesti dana »