Povezane vesti

Odakle pravo Milanu popoviću da objašnjava šta se desilo u mojoj kući? Šok pismo Severinine majke: Maltretira je godinama…

Odakle pravo Milanu popoviću da objašnjava šta se desilo u mojoj kući? Šok pismo Severinine majke: Maltretira je godinama…

Kurir 01.09.2022
Severinina majka Ana Vučković oglasila se nakon što je njen bivši zet, Milan Popović dao svoj sud o Severininom sukobu sa sestrom Mirjanom. Severinina majka istakla je da Popović nema pravo da komentariše njihove porodične odnose. "Poštovani, ja… »
„Odakle pravo Milanu Popoviću da priča u moje ime“: Šok pismo Severinine majke

„Odakle pravo Milanu Popoviću da priča u moje ime“: Šok pismo Severinine majke

Nova 01.09.2022
Iznela sve o skandalu o kom bruji region. Pevačica Severina Vučković nedavno se sukobila sa svojom sestrom Marijanom, a sve se odigralo u stanu njihove majke Ane. Intervenisala je i policija, a nakon što je svoj sud o svemu javno dao i Milan Popović… »
Severinina sestra pljuje pevačicu, a brani njene bivše: „Tukla je i njih“

Severinina sestra pljuje pevačicu, a brani njene bivše: „Tukla je i njih“

Nova 01.09.2022
Sestra Severine Vučković, Marijana Popović, nastavlja sa tvrdnjama da je pevačica bila agresivna prema njoj. Nakon što je pre nekoliko dana odjeknula vest da su se Severina i njena sestra Marijana potukle u majčinom stanu u Splitu, ne prestaju… »
Nije slutila izdaju: Ovako je Severina pre pet godina govorila o Igoru

Nije slutila izdaju: Ovako je Severina pre pet godina govorila o Igoru

Nova 01.09.2022
Tada su bili u ljubavi i imali zajedničke planove. Pevačica Severina Vučković ovih dana je u centru skandala nakon što je došlo do sukoba između nje i njene sestre Marijane. Njih dve su se, najpre verbalno, a onda i fizički sukobile u stanu… »
Prva Severinina objava posle tuče sa sestrom će vas iznenaditi (VIDEO)

Prva Severinina objava posle tuče sa sestrom će vas iznenaditi (VIDEO)

Nova 01.09.2022
Pevačica se oglasila na svom Instagramu. Posle tuče sa rođenom sestrom Marijanom, koja je iznela strahovite optužbe na njen račun i otvoreno se stavila na stranu njenog bivšeg partnera Milana Popovića, s kojim se godinama sudi zbog sina, Severina… »
(Video) Nakon drame u Splitu: Severina objavila snimak i ovo niko nije očekivao posle tuče sa sestrom

(Video) Nakon drame u Splitu: Severina objavila snimak i ovo niko nije očekivao posle tuče sa sestrom

Blic 01.09.2022
Pevačica Severina Vučković, koja se našla u centru skandala zbog tuče sa sestrom Marijanom Popović, prvi put posle incidenta oglasila se na društvenim mrežama. Naime, hrvatska pevačica je najnormalnije objavila video sa koncerta u Poreču, uz… »
"Ja sam zvala hitnu, Marijana je imala krv na rukama": Komšinica iz Splita otkrila detalje jezive tuče Severine i sestre…

"Ja sam zvala hitnu, Marijana je imala krv na rukama": Komšinica iz Splita otkrila detalje jezive tuče Severine i sestre…

Blic 01.09.2022
Sestra Severine Vučković, Marijana tvrdi da je pevačica navodno pokušala da je ubije u stanu njihove majke u Splitu, a sada su isplivali novi detalji sukoba. Naime, komšinica porodice Vučković Patricija, otkrila je šta je čula u svojoj blizini… »
Prvo oglašavanje severine posle tuče sa sestrom marijanom: Evo šta je pevačica objavila i kakvu je poruku poslala

Prvo oglašavanje severine posle tuče sa sestrom marijanom: Evo šta je pevačica objavila i kakvu je poruku poslala

Kurir 01.09.2022
Severina Vučković, koja je pre dva dana privedena na zagrebačkom aerodromu jer ju je prijavila rođena sestra Marijana Popović zbog nasilja, prvi put od incidenta oglasila se na društvenim mrežama. Naime, hrvatska pevačica je objavila video sa… »
Videla sam joj krv na rukama, a onda je pala na pod! Komšinica otkrila nove detalje Severininog sukoba sa sestrom!

Videla sam joj krv na rukama, a onda je pala na pod! Komšinica otkrila nove detalje Severininog sukoba sa sestrom!

Mondo 01.09.2022
Oglasila se komšinica koja je zvala Hitnu pomoć kada se Severina Vučković sukobila sa sestrom. Oglasila se komšinica koja je zvala Hitnu pomoć kada se Severina Vučković sukobila sa sestrom. U Požeškoj ulici u Splitu, gde stanuje majka Severine… »
Komšinica opisala šta se dogodilo kad se Severina sukobila sa sestrom

Komšinica opisala šta se dogodilo kad se Severina sukobila sa sestrom

Nova 01.09.2022
Novi detalji sukoba poznate pevačice i njene rođene sestre. “Ja sam spavala, došla sam s posla i zaspala i odjednom čujem da neko jako zvoni i da jako tuče na vrata. Otvorila sam i vidim gospođu na vratima, prvi put je vidim. Kaže da je moja… »
Nije Severina jedina: Ovo su najveće porodične svađe na estradi

Nije Severina jedina: Ovo su najveće porodične svađe na estradi

Nova 01.09.2022
Pre nekoliko dana je odjeknula vest da se hrvatska pevačica Severina fizički sukobila sa svojom rođenom sestrom, a ovaj događaj je samo jedan u nizu porodičnih svađa na estradnom nebu. Splitska pevačica se poslednjim skandalom ponovo našla u… »
"Nije videla ćerku pet godina": Nakon sukoba u Splitu i hapšenja, Severina iznela nove optužbe na račun sestre

"Nije videla ćerku pet godina": Nakon sukoba u Splitu i hapšenja, Severina iznela nove optužbe na račun sestre

Večernje novosti 31.08.2022
DRAMA u porodici Vučković se nastavlja, pa Severina optužuje sestru Marijanu da joj je pokidala ogrlicu i razbila mobilni telefon, dok njena sestra tvrdi da se pevačica dugi niz godina drogira i da je potresena "ubilačkim nagonom porodičnog… »

Vesti dana »