Povezane vesti

Bila u komi a kada se probudila zatekla muža sa svojom majkom: Čim je otvorila oči otac joj je saopštio da je afera uveliko…

Bila u komi a kada se probudila zatekla muža sa svojom majkom: Čim je otvorila oči otac joj je saopštio da je afera uveliko…

Kurir 07.09.2022
Poznata infuenserka Kamila Melo posle moždanog udara upala je u komu, iz koje se srećom probudila, ali ono što je dočelao ne bi poželela ni najgorem neprijatelju. U komi je bila 78 dana, a kad je došla sebi šokirala se saznavši kako se njen… »
Ispovest Nikoline Pišek posle svega, reči o Vidoju bole: Morala sam da sklonim ćerku od čoveka pomračenog uma

Ispovest Nikoline Pišek posle svega, reči o Vidoju bole: Morala sam da sklonim ćerku od čoveka pomračenog uma

Svet & Skandal 07.09.2022
Životna odluka Nikoline Pišek iznenadila je javnost Odluka Nikoline Pišek da napiše autobiografiju o najturbulentnijim godinama svog života završila bi se unosno po nju, jer to bi, bez ikakve sumnje, bio bestseler. Potresni kraj lošeg perioda koji… »
Nikolina Pišek: Ne smem da dovodim ćerku u blizinu dede pomračenog uma

Nikolina Pišek: Ne smem da dovodim ćerku u blizinu dede pomračenog uma

Vesti online 07.09.2022
Suprug Nikoline Pišek, Vidoje Ristović iznenada je preminuo ove godine. Nesreća za Nikolinu i njihovu ćerkicu Unu Sofiju, sama po sebi bila je ogromna, ali je tek nakon sahrane usledila prava drama. Naime, Nikolinin svekar Miša Grof svakodnevno se… »
Nikolina Pišek: Ne smem da dovodim ćerku u blizinu dede pomračenog uma

Nikolina Pišek: Ne smem da dovodim ćerku u blizinu dede pomračenog uma

Nova 07.09.2022
Voditeljkin suprug Vidoje Ristović iznenada je preminuo ove godine. Nesreća Nikolinu i njihovu ćerkicu Unu Sofiju, sama po sebi bila je ogromna, ali je tek nakon sahrane usledila prava drama. Naime, Nikolinin svekar Miša Grof svakodnevno se oglašavao… »
"Za mene nema povrataka u Beograd": Nikolina Pišek rešila da otvori dušu: "Ćerka je u opasnosti u blizini dede pomračenog…

"Za mene nema povrataka u Beograd": Nikolina Pišek rešila da otvori dušu: "Ćerka je u opasnosti u blizini dede pomračenog…

Blic 07.09.2022
Nikolina Pišek odlučila je da otvori dušu o turbulentnom periodu, kom nikako da dođe kraj. Najveći životni udarac desio joj se pre pet meseci, kad je njen suprug, Vidoje Ristović, izgubio život. Nesreća za hrvatsku voditeljku i njihovu ćerkicu… »

Vesti dana »