Povezane vesti

"Nismo svaki dan imali za tri obroka": Vojaž progovorio o najtežim trenucima dok je s porodicom bežao od mafije

"Nismo svaki dan imali za tri obroka": Vojaž progovorio o najtežim trenucima dok je s porodicom bežao od mafije

Mondo 07.09.2022
Mihajlo Veruović Vojaž otkrio je potresne detalje iz života, a progovorio je i o sukobu s Bakom Prasetom. Mihajlo Veruović Vojaž otkrio je potresne detalje iz života, a progovorio je i o sukobu s Bakom Prasetom. Popularni reper Mihajlo Veruović… »
"Posle ubistva Zorana Đinđića bežao sam s porodicom od mafijaša!" Vojaževa šok ispovest, prvi put otvorio dušu, ništa…

"Posle ubistva Zorana Đinđića bežao sam s porodicom od mafijaša!" Vojaževa šok ispovest, prvi put otvorio dušu, ništa…

Kurir 07.09.2022
Mihajlo Veruović Vojaž kaže da je nakon ubistva Zorana Đinđića sa porodicom morao da beži od mafije! Taj 12. mart 2003. godine, kada je izvršen atentat na tadašnjeg premijera Srbije, osim što je iz korena promenio celu političku situaciju u… »
"Posle ubistva Zorana Đinđića bežao sam s porodicom od mafijaša" Bolna Vojaževa ispovest: "Zbog Bake Praseta sam prošao…

"Posle ubistva Zorana Đinđića bežao sam s porodicom od mafijaša" Bolna Vojaževa ispovest: "Zbog Bake Praseta sam prošao…

Blic 07.09.2022
Mihajlo Veruović Vojaž u svojoj velikoj ispovesti otkrio je da je nakon atentata na tadašnjeg premijera Srbije, Zorana Đinđića, koje se desilo 12. marta 2003. godine, sa porodicom morao da beži od mafije. Naime, Mihalov otac Milan tog dana je… »
Vojaž: Dok su drugi klinci igrali loptu i lastiš, ja sam se krio od mafije

Vojaž: Dok su drugi klinci igrali loptu i lastiš, ja sam se krio od mafije

Nova 07.09.2022
Muzičar i sin Milana Veruovića, telohranitelja Zorana Đinđića, progovorio o traumatičnom detinjstvu. Mihailo Veruović Vojaž se nakon atentata na tadašnjeg premijera Srbije sa porodicom odselio. Njegov otac je tog dana ranjen u leđa, jer je bio… »
Zemunci hteli da ubiju Vojaža i njegovog brata: Posle Đinđićevog ubistva i ranjavanja oca preživeli su pakao

Zemunci hteli da ubiju Vojaža i njegovog brata: Posle Đinđićevog ubistva i ranjavanja oca preživeli su pakao

Srbija danas 07.09.2022
Vojaž priča da su se majka i otac u početku u Francuskoj teško snalazili, ali da su se brzo prilagodili novoj sredini i uslovima života. Mihajlo Veruović Vojaž kaže da je nakon ubistva Zorana Đinđića sa porodicom morao da beži od mafije! Taj… »

Vesti dana »