Povezane vesti

Mitrović podelio lažnu sliku Bake Praseta kako se drogira, pa ga isprozivali

Mitrović podelio lažnu sliku Bake Praseta kako se drogira, pa ga isprozivali

Nova 07.09.2022
Vlasnik "Pinka", Željko Mitrović i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, danima vode medijski rat. Sukob između Mitrovića i Ilića krenuo je pre nekoliko dana, kada je Bogdan optužio vlasika „Pinka“ da mu duguje novac. Željko… »
Baki Prasetu cenzurisali video u kom je izneo šokantne tvrdnje o Mitroviću

Baki Prasetu cenzurisali video u kom je izneo šokantne tvrdnje o Mitroviću

Nova 07.09.2022
Jutjuber se oglasio na Instagramu. Sukob jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase, i vlasnika televizije „Pink“ Željka Mitrovića ne jenjava. Oni se javno prozivaju putem medija i društvenih mreža, a Ilić je sinoć na svom kanalu na… »
Baka Prase priznao: Plašio sam se, nisam znao šta ti ljudi mogu da mi urade

Baka Prase priznao: Plašio sam se, nisam znao šta ti ljudi mogu da mi urade

Nova 07.09.2022
Danima se vodi medijski rat između Željka Mitrovića i jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kao Baka Prase. Bogdan Ilić se ponovo oglasio na svom Instagram storiju i objasnio zašto je ušao u sukob sa mnogima. Ilić je posebno istakao da mu nije… »
Oglasila se Karleuša o sukobu Željka Mitrovića i Bake Praseta FOTO

Oglasila se Karleuša o sukobu Željka Mitrovića i Bake Praseta FOTO

Nova 07.09.2022
Sukob vlasnika RTV Pink Željka Mitrovića i Jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kaoi Baka Prase, danima traje, a o ovoj temi oglasila se i pevačica Jelena Karleuša. Jelena je Instagram storiju navela da ne drži ničiju stranu u sukobu o kojem danima… »
Karleuša se obratila mitroviću i baki prasetu! Napravila lapsus, pa se odmah ispravila: Ima 25 cm i može da... Neprijatno je

Karleuša se obratila mitroviću i baki prasetu! Napravila lapsus, pa se odmah ispravila: Ima 25 cm i može da... Neprijatno je

Kurir 07.09.2022
Sukob vlasnika RTV Pink Željka Mitrovića i Jutjubera Bogdana Ilića, poznatijeg kaoi Baka Prase, danima traje, a o ovoj temi oglasila se i pevačica Jelena Karleuša. Jelena je Instagram storiju navela da ne drži ničiju stranu u sukobu o kojem danima… »

Vesti dana »