Povezane vesti

Vučić za Džeruzalem post: Hrvati me ne vole, jer sam svedok nečega drugačijeg od onoga što bi oni želeli da pokažu…

Vučić za Džeruzalem post: Hrvati me ne vole, jer sam svedok nečega drugačijeg od onoga što bi oni želeli da pokažu…

Danas 08.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za izraelski dnevnik „Džeruzalem post“ (Jerusalem post) da ga Hrvati ne vole, jer je svedok nečega drugačijeg od onoga što bi oni želeli da pokažu svetu, podsećajući da su ustaše ubile njegovog… »
Vučić za Džeruzalem post: Nisu mi dali da odem u Jasenovac, žele da izbrišu sve što se dogodilo u Drugom svetskom ratu

Vučić za Džeruzalem post: Nisu mi dali da odem u Jasenovac, žele da izbrišu sve što se dogodilo u Drugom svetskom ratu

Euronews 08.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za izraelski dnevnik "Džeruzalem post" (Jerusalem post) da ga Hrvati ne vole, jer je svedok nečega drugačijeg od onoga što bi oni želeli da pokažu svetu, podsećajući da su ustaše ubile njegovog… »
"Ubile su ga ustaške snage": Vučić za "Jerusalim post" o prošlosti svoje porodice: Baka je isterana sa kućnog praga, kao…

"Ubile su ga ustaške snage": Vučić za "Jerusalim post" o prošlosti svoje porodice: Baka je isterana sa kućnog praga, kao…

Blic 08.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je za "Jerusalim post" , gde je podelio svoju ličnu priču o tome kako je njegov deda ubijen tokom Holokausta, i dodao da oseća kao da je ovaj deo istorije skoro zakopan i da se o njemu ne razgovara. - Hrvati… »
Vučić za izraelske medije: Deda mi je ubijen u Holokaustu

Vučić za izraelske medije: Deda mi je ubijen u Holokaustu

Nova 08.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, rekao je za Džerusalem post da je deo istorije, koji se odnosi na stradanje u Drugom svetskom ratu, "skoro zakopan" i da se o njemu ne razgovara dovoljno. Kako navodi ovaj izraelski mediji, Vučić je prvi put u… »

Vesti dana »