Povezane vesti

"Podmukla, zla, gadno mi bilo da pričam sa njom": Sajsi MC nakon skandala u emisiji sa Vendi, Tviteraši besni: "Dobro joj…

"Podmukla, zla, gadno mi bilo da pričam sa njom": Sajsi MC nakon skandala u emisiji sa Vendi, Tviteraši besni: "Dobro joj…

Blic 22.09.2022
O emisiji u kojoj su Vesna Vukelić Vendi, Maja Nikolić i Sajsi MC zajedno gostovale ne prestaje da se priča, a netrpeljivost među pevačicama kulminirala je prevrtanjem očiju, raspravama i svađom. Kontroverzna pevačica Vesna Vukilić Vendi je… »
"U moje vreme je bilo plesačica, ali ne ludaka koji se skidaju": Lepa Lukić brutalno o Šabačkom vašaru: "Ljudi su…

"U moje vreme je bilo plesačica, ali ne ludaka koji se skidaju": Lepa Lukić brutalno o Šabačkom vašaru: "Ljudi su…

Blic 22.09.2022
Vesna Vukelić Vendi opet je nastupila na Šabačkom vašaru, a svi su primetili i njenu igračicu koja je na bini bila samo u brushalteru, šortsu i halterima. Vendi je obrazložila i otkrila sve detalje tog skandaloznog snimka koji je postao viralan na… »
Sajsi MC o sukobu sa Vendi: Ona je zla, gadno je pričati sa njom

Sajsi MC o sukobu sa Vendi: Ona je zla, gadno je pričati sa njom

Nova 22.09.2022
Pevačica i reperka su se sukobile oko nedavno održanog Evroprajda. Sajsi MC, kuma ovogodišnjeg Prajda i pevačica Vesna Vukelić Vendi bile su gošće emisije „Amidži šou“ tokom koje su govorile o Evroprajdu koji se proteklog vikenda održao u… »
"Zla i podmukla, bilo mi je gadno da pričam sa njom!" Sajsi prevrtala očima u emisiji, sada raspalila po Vendi!

"Zla i podmukla, bilo mi je gadno da pričam sa njom!" Sajsi prevrtala očima u emisiji, sada raspalila po Vendi!

Mondo 22.09.2022
Sajsi MC na Tviteru komentarisala svoje prevrtanje očima u emisiji uživo, pa žestoko isprozivala Vesnu Vukelić Vendi. Sajsi MC na Tviteru komentarisala svoje prevrtanje očima u emisiji uživo, pa žestoko isprozivala Vesnu Vukelić Vendi. Domaća… »

Vesti dana »