Povezane vesti

Banjaja posle velike greške: Previše sam želeo

Banjaja posle velike greške: Previše sam želeo

Sport klub 25.09.2022
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja smatra da je izleteo u poslednjem krugu Velike nagrade Japana jer je bio previše ambiciozan. Narednog vikenda je na programu Velika nagrada Tajlanda, a čitavu akciju iz Burirama moći ćete da pratite ekskluzivno na… »
Kvartararo: Mogao sam da se borim sa Markezom i Oliveirom

Kvartararo: Mogao sam da se borim sa Markezom i Oliveirom

Sport klub 25.09.2022
Vozač Jamahe Fabio Kvartararo rekao je da su nije potpuno zadovoljan rezultatom ostvarenim na Velikoj nagradi Japana, koju je završio na osmoj poziciji. Narednog vikenda je na programu Velika nagrada Tajlanda, a akciju iz Burirama moći ćete da pratite… »
Banjaja pomogao Fabiju, izleteo u poslednjem krugu (VIDEO)

Banjaja pomogao Fabiju, izleteo u poslednjem krugu (VIDEO)

Sport klub 25.09.2022
Prilično čudnu trku smo mogli da vidimo na stazi Motegi u nedelju ujutru – na trci za Veliku nagradu Japana trijumfovao je Džek Miler posle dominantne vožnje, a finiš je obeležilo izletanje sa staze Frančeska Banjaje, posle kojeg je prednost u… »
Miler nadmoćan u Japanu, Banjaja izleteo u poslednjem krugu

Miler nadmoćan u Japanu, Banjaja izleteo u poslednjem krugu

N1 Info 25.09.2022
U nedelju ujutru po srednjoevropskom vremenu na stazi Motegi vozila se trka za Veliku nagradu Japana, 16. trka sezone u MotoGP šampionatu, a do pobede je dominantnom vožnjom stigao Austrlaijanac Džek Miler na Dukatiju. On se posle starta izdvojio na… »
MIler "japanski car", Banjaja apaludirao svojoj gluposti!

MIler "japanski car", Banjaja apaludirao svojoj gluposti!

Sportske.net 25.09.2022
Australijanac Džek Miler pobednik je trke za Veliku nagradu Japana. Vozač Dukatija bio je dominantan na stazi Motegi i sa slavio sa velikom prednošću u odnosu na drugoplasiranog Južnoafrikanca Breda Bindera u KTM-u. Najniži pobednički stepenik… »
„Triler Miler“ dominirao, Banjaja izleteo na Fabiovu radost

„Triler Miler“ dominirao, Banjaja izleteo na Fabiovu radost

Sport klub 25.09.2022
U nedelju ujutru po srednjoevropskom vremenu na stazi Motegi vozila se trka za Veliku nagradu Japana, 16. trka sezone u MotoGP šampionatu, a do pobede je dominantnom vožnjom stigao Austrlaijanac Džek Miler na Dukatiju. On se posle starta izdvojio na… »
Gevara uvećao prednost, juriša ka tituli

Gevara uvećao prednost, juriša ka tituli

Sport klub 25.09.2022
Španski motociklista Izan Gevara trijumfovao je u nedelju ujutru po srednjoevropskom vremenu na trci za Veliku nagradu Japana u Moto3 konkurenciji. Do pobede u 16. trci šampionata, kojom je uvećao prednost na vrhu generalnog plasmana, 18-godišnji… »
Ogura dominantno najbrži na domaćem terenu

Ogura dominantno najbrži na domaćem terenu

Sport klub 25.09.2022
U nedelju rano ujutru po srednjoevropskom vremenu održana je 16. trka tekućeg Moto2 šampionata, najbrži na japanskoj sazi Motegi bio je domaći motociklista Ai Ogura. Vozač Idemicu Honda tim Azija sa vremenom 40 minuta i 56,2690 sekundi. Čitavu… »

Vesti dana »