Povezane vesti

Prva sarina objava nakon pretrpljenog nasilja: Ćerku drži u naručju, stižu poruke podrške

Prva sarina objava nakon pretrpljenog nasilja: Ćerku drži u naručju, stižu poruke podrške

Blic 30.09.2022
Sara Hadžić, sestra jutjuberke Une Kablar, poznatije kao Uki Q, koja je, kako tvrdi, pretrpela nasilje od strane svog supruga Damjana Hadžića, oglasila se na društvenim mrežama i objavila fotografiju sa svojom ćerkom. Damjan je uhapšen zbog… »
Sestra tiktokerke Uki Q ponovo završila u bolnici: Ima jake vrtoglavice, ne može da jede

Sestra tiktokerke Uki Q ponovo završila u bolnici: Ima jake vrtoglavice, ne može da jede

Kurir 30.09.2022
Sara H. (19), sestra tiktokerke Uki Q koja je brutalno pretučena od strane supruga Damjana H. (23), ponovo je loše i završila je u bolnici, rekla je za Kurir njena majka. Podstimo, u sredu uveče Damjan H. je, kako se sumnja, brutalno pretulao Saru H… »
Ljubomora je prerasla u psihopatološki fenomen! Psiholog o jezivom nasilju nad sestrom Uki Q posle kog se digla cela Srbija

Ljubomora je prerasla u psihopatološki fenomen! Psiholog o jezivom nasilju nad sestrom Uki Q posle kog se digla cela Srbija

Kurir 30.09.2022
Cela Srbija priča o Sari H, sestri poznate tik-tokerke Une Kablar poznate kao Uki Q, koja je pretučena od strane njenog supruga. Una je vest kao i slike o tome objavila na svom Instagramu. Do detalja je opisala šta se desilo, a potom i okačila sliku… »
Katastrofa, trebalo bi sprovesti žestok zakon! Haris Džinović o nasilju nad ženama i ćerki - "Čim se okrenem ne sluša"

Katastrofa, trebalo bi sprovesti žestok zakon! Haris Džinović o nasilju nad ženama i ćerki - "Čim se okrenem ne sluša"

Mondo 30.09.2022
Haris Džinović izneo je jasan stav o nasilju nad ženama i dotakao se ćerke Đine koja je ove godine proslavila 18. rođendan. Haris Džinović izneo je jasan stav o nasilju nad ženama i dotakao se ćerke Đine koja je ove godine proslavila 18… »
Mama pretučene Sare zaplakala uživo u emisiji! Otkrila detalje jezivog nasilja - “Beba modra, ona pita da li će umreti”

Mama pretučene Sare zaplakala uživo u emisiji! Otkrila detalje jezivog nasilja - “Beba modra, ona pita da li će umreti”

Mondo 30.09.2022
Majka pretučene Sare Hadžić gostovala je u jutarnjem programu Prve televizije i govorila je o stravičnom slučaju porodičnog nasilja koje je juče potreslo Srbiju. Majka pretučene Sare Hadžić gostovala je u jutarnjem programu Prve televizije i… »
Brutalno pretučena, sva u mordicama: Muž me je davio, vukao po stanu, 15 puta me je udario šakama u glavu! Jezivo nasilje

Brutalno pretučena, sva u mordicama: Muž me je davio, vukao po stanu, 15 puta me je udario šakama u glavu! Jezivo nasilje

Kurir 30.09.2022
Saru H. (19), sestru popularne tik-tokerke Une Kablar, poznate po nadimku Uki Q, u sredu uveče u Beogradu pretukao je, kako se sumnja, suprug Damjan H. (23). Damjan je uhapšen zbog nasilja u porodici. Tiktokerka Uki Q, koju prati 552.000 ljudi, na svom… »

Vesti dana »