Povezane vesti

Top 5 momenata na terapiji Nataše Bekvalac: Evo šta je zaključak Slavice Đukić Dejanović o pop zvezdi

Top 5 momenata na terapiji Nataše Bekvalac: Evo šta je zaključak Slavice Đukić Dejanović o pop zvezdi

Blic 06.10.2022
Sinoć je premijerno prikazana prva emisija "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" u kojoj je gošća bila Nataša Bekvalac. Ovaj TV program zavredio je ozbiljnu pažnju javnosti, budući da je ovo zasigurno najveća ispovest pevačice ikada… »
(Video): Nataša Bekvalac raspala se od plakanja i prekinula emisiju na Blic TV: "Uživala sam što sam ukaljala ugled…

(Video): Nataša Bekvalac raspala se od plakanja i prekinula emisiju na Blic TV: "Uživala sam što sam ukaljala ugled…

Blic 05.10.2022
Pevačica Nataša Bekvalac se u iskrenoj ispovesti u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, koja se emituje na Blic TV, odnosno na MTS kanalu 115 svake srede od 22 časa, osvrnula na tri razvedena braka koja ima iza sebe, tražeći srž… »
"Otac je bio grub, osetila sam se neželjenom": Potresna ispovest Nataše Bekvalac u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić…

"Otac je bio grub, osetila sam se neželjenom": Potresna ispovest Nataše Bekvalac u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić…

Blic 05.10.2022
Prilikom razgovora sa psihijatrom u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, koja se emituje na televiziji Blic, pevačica Nataša Bekvalac osvrnula se i na detinjstvo koje je, iako je bilo srećno, bilo prožeto stvarima koje su je… »
"To što se desilo ćerki je moja najveća: Tuga!" Nataša Bekvalac sa knedlom u grlu jedva izustila: "Teško mi je da pričam…

"To što se desilo ćerki je moja najveća: Tuga!" Nataša Bekvalac sa knedlom u grlu jedva izustila: "Teško mi je da pričam…

Blic 05.10.2022
Pevačica Nataša Bekvalac, gostujući u emisiji “Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović”, koja se emituje na Blic TV, odnosno na MTS kanalu 115 svake srede od 22 časa, dotakla se teme o kojoj nikada nije govorila javno, a reč je o problemu koji… »

Vesti dana »