Povezane vesti

Kako je Mladen Krstajić „podmladio“ Orlove?

Kako je Mladen Krstajić „podmladio“ Orlove?

Sport klub 11.10.2022
Selektor Bugarske Mladen Krstajić ustalasao je fudbalsku javnost u Srbiji izjavom da je za vreme njegovog mandata na klupi Orlova “formirano 80 odsto sastava sadašnje Srbije, kad je započeto podmlađivanje“. Slavoljub Muslin je sa reprezentacijom… »
Rumunija čeka odluku o Kosovu

Rumunija čeka odluku o Kosovu

Politika 11.10.2022
Fudbalski savez Rumunije je najavio razgovore sa Vladom Rumunije u vezi sa odigravanjem utakmica protiv ekipe samoproglašene države Kosovo u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Kvalifikaciona grupa I za Evropsko prvenstvo u fudbalu doneće velike… »
Rumunija ne priznaje Kosovo, a mora da igra sa njim

Rumunija ne priznaje Kosovo, a mora da igra sa njim

Vesti online 11.10.2022
Posle žreba za kvalifikacije za Evropsko prvenstvu u fudbalu, selekcija Rumunije našla se u velikom problemu, jer je u grupi sa samoproglašenim Kosovom koju ne priznaje kao nezavisnu teritoriju. Odmah nakon žreba u Rumuniji se podigla velika bura, a… »
Rumuni u problemu zbog meča protiv takozvanog Kosova

Rumuni u problemu zbog meča protiv takozvanog Kosova

Politika 11.10.2022
BUKUREŠT – Fudbalski savez Rumunije našao se u problemu posle žreba za kvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2024. godine, jer će fudbalska reprezentacija te zemlje igrati u grupi sa takozvanim Kosovom. Rumunija nije priznala nepostojeću državu koja… »
„Ne treba da igramo sa Kosovom – to nije država!“: U Rumuniji veliko negodovanje!

„Ne treba da igramo sa Kosovom – to nije država!“: U Rumuniji veliko negodovanje!

Hot sport 11.10.2022
Veliki problem. Fudbalska reprezentacija Rumunije našla se u grupi kvalifikacija za EURO 2024. godine sa Švajcarskom, Belorusijom, Izraelom, Andorom i tzv. Kosovom. Veliki problem za Rumune predstavljaju utakmice sa reprezentacijom Fudbalskom saveza… »
Rumuni neće da igraju protiv tzv. Kosova?

Rumuni neće da igraju protiv tzv. Kosova?

Dnevnik 11.10.2022
Fudbalska reprezentacija Rumunije mogla bi da preda mečeve reprezentaciji tzv. republike Kosova u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Razlog je taj što Rumunija ne priznaje Kosovo kao samostalnu državu. Problem je nastao kada su Rumunija i tzv… »
Krstajić sebi pripisuje zasluge za formiranje kaznene ekspedicije: Pod mojom komandom je formrana većina današnjeg sastava!

Krstajić sebi pripisuje zasluge za formiranje kaznene ekspedicije: Pod mojom komandom je formrana većina današnjeg sastava!

Hot sport 11.10.2022
Veliki šok u javnosti je bio 2018. kada je Slavoljub Muslin, selektor koji je odveo Srbiju na Mundijal nakon osam godina, smenjen, a na njegovo mesto došao je Mladen Krstajić. Eksperiment, sa tada neiskusnim selektorom, nije uspeo, ali nekadašnji… »
Selektor Bugarske Mladen Krstajić tvrdi: Kostur reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom

Selektor Bugarske Mladen Krstajić tvrdi: Kostur reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom

Danas 11.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Bugarske Mladen Krstajić izjavio je da je on započeo formiranje tima koji vodi sada vodi Dragan Stojković. Krstajić je obavljao funkciju selektora Srbije od 2017. do 2019. godine, a na toj funkciji zamenio je… »
„Veći deo reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom“

„Veći deo reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom“

N1 Info 11.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Bugarske Mladen Krstajić pričao je za tamošnje medije o kvalifikacionoj grupi za Evropsko prvenstvo u kojoj će njegov tim igrati protiv Srbije. Krstajić je obavljao funkciju selektora Srbije od 2017. do 2019. godine… »
Rumuni: Ne treba da igramo sa Kosovom, to nije država

Rumuni: Ne treba da igramo sa Kosovom, to nije država

Sport klub 11.10.2022
Fudbalska reprezentacija Rumunije našla se u neočekivanom problemu uoči starta kvalifikacija za Evropsko prvenstvo naredne godine. Žreb je odlučio da budu u grupi sa reprezentacijom Fudbalskog saveza Kosovo, a Rumunija ne priznaje Kosovo kao državu… »
„Veći deo reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom“

„Veći deo reprezentacije Srbije formiran pod mojom komandom“

Sport klub 11.10.2022
Selektor fudbalske reprezentacije Bugarske Mladen Krstajić pričao je za tamošnje medije o kvalifikacionoj grupi za Evropsko prvenstvo u kojoj će njegov tim igrati protiv Srbije. Krstajić je obavljao funkciju selektora Srbije od 2017. do 2019. godine… »
80% Piksijeve Srbije je formirano u mojoj reprezentaciji: Mladen Krstajić otkrio Bugarima - "i mi gradimo tim..."

80% Piksijeve Srbije je formirano u mojoj reprezentaciji: Mladen Krstajić otkrio Bugarima - "i mi gradimo tim..."

Mondo 11.10.2022
Nekadašnji selektor Srbije, a danas Bugarske, otkrio je tamošnjim medijima kakva su njegova očekivanja od predstojećih kvalifikacija za EURO 2024. Nekadašnji selektor Srbije, a danas Bugarske, otkrio je tamošnjim medijima kakva su njegova… »
Nećemo da igramo protiv "Kosova" - srpske komšije u frci! Idu na razgovor s državom: Nek izgubimo 3:0, ne priznajemo ih!

Nećemo da igramo protiv "Kosova" - srpske komšije u frci! Idu na razgovor s državom: Nek izgubimo 3:0, ne priznajemo ih!

Mondo 11.10.2022
Selekcija Rumunije bi u narednim kvalifikacijama za EURO 2024 trebalo da igraju protiv ekipe takozvanog "Kosova", teritorije koju Rumunija ne priznaje kao nezavisnu državu. Selekcija Rumunije bi u narednim kvalifikacijama za EURO 2024 trebalo da igraju… »
Neće da igraju protiv lažne države Kosovo: Nisu ih priznali, a sada su spremni za najteže sankcije

Neće da igraju protiv lažne države Kosovo: Nisu ih priznali, a sada su spremni za najteže sankcije

Večernje novosti 11.10.2022
KUGLICE na žrebu u Frankfurtu su u istu grupu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo spojile Rumuniju i lažnu državu Kosovo. I tu nastaje veliki problem. Foto: EPA-EFE/VALDRIN XHEMAJ Naime, selekcija našeg severnog suseda nije priznala južnu srpsku… »

Vesti dana »