Povezane vesti

Krah "Valjevske grupe": Za 7 dana uhapšeni Laza bombaš i Jeličić

Krah "Valjevske grupe": Za 7 dana uhapšeni Laza bombaš i Jeličić

Telegraf 12.10.2022
Jeličić je drugooptuženi u predmetu protiv ove organizovane kriminalne grupe, dok je prvooptuženi Milan Lazarević zvani Laza bombaš. U proteklih sedam dana policija u Srbiji uhapsila je dvojicu članova "Valjevske grupe". Naime, prošle srede pao je… »
Uhapšen Zoran Jeličić iz „Valjevske grupe"

Uhapšen Zoran Jeličić iz „Valjevske grupe"

Politika 12.10.2022
Zoran Jeličić. koga Tužilaštvo za organizovani kriminal tereti da je pripadnik „Valjevske grupe”, uhapšen je utorak, 11.oktobra, po poternici, posle skoro godinu i po u bekstvu. Jeličić je prošle godine u maju sam sebi skinuo nanogicu i… »
Po poternici uhapšen Zoran Jeličić iz "valjevske grupe", prošle godine sam sebi skinuo nanogicu i pobegao

Po poternici uhapšen Zoran Jeličić iz "valjevske grupe", prošle godine sam sebi skinuo nanogicu i pobegao

Euronews 12.10.2022
Zoran Jeličić koga Tužilaštvo za organizovani kriminal tereti da je pripadnik "valjevske grupe", uhapšen je utorak, 11.oktobra, po poternici, posle skoro godinu ipo u bekstvu. Jeličić je prošle godine u maju sam sebi skinuo nanogicu i pobegao iz… »
Uhapšen Zoran Jeličić: Pripadnik "Valjevske grupe" bio na poternici, krio se godinu i po dana

Uhapšen Zoran Jeličić: Pripadnik "Valjevske grupe" bio na poternici, krio se godinu i po dana

Telegraf 12.10.2022
Uhapšen je u okolini Uba. Zoran Jeličić koga Tužilaštvo za organizovani kriminal tereti da je pripadnik "Valjevske grupe", uhapšen je utorak, 11.oktobra, po poternici, posle skoro godinu i po u bekstvu. Jeličić je prošle godine u maju sam sebi… »

Vesti dana »