Povezane vesti

Mediji: Junajted će kazniti K. Ronalda sa 1,14 miliona evra

Mediji: Junajted će kazniti K. Ronalda sa 1,14 miliona evra

Sport klub 14.11.2022
Mančester junajted kazniće Kristijana Ronalda sa 1,14 miliona evra (milion funti) zbog skandaloznog intervjua. Vest je preneo Metro pozivajući se na izvor iz kluba. Isti izvor navodi da bi klub sa Old Traforda mogao da pusti slavnog Portugalaca pre… »
Mediji: Mančester Junajted će kazniti Kristijana Ronalda sa 1,14 miliona evra

Mediji: Mančester Junajted će kazniti Kristijana Ronalda sa 1,14 miliona evra

N1 Info 14.11.2022
Mančester junajted kazniće Kristijana Ronalda sa 1,14 miliona evra (milion funti) zbog skandaloznog intervjua. Vest je preneo Metro pozivajući se na izvor iz kluba. Isti izvor navodi da bi klub sa Old Traforda mogao da pusti slavnog Portugalaca pre… »
Ronaldo: Junajted me izdao, neki ljudi žele da me oteraju

Ronaldo: Junajted me izdao, neki ljudi žele da me oteraju

Vesti online 14.11.2022
Mančester junajted me izdao, napravili su crnu ovcu od mene. Nemam poštovanja za menadžera Erika ten Haga, jer ni on nema za mene. Još neki ljudi iz kluba žele da me oteraju, izjavio je Kristijano Ronaldo. On je u ekskluzivnom video intervjuu sa… »
Mesi nije "prepisivao" od Ronalda - Kako se rešavaju problemi sa trenerom?

Mesi nije "prepisivao" od Ronalda - Kako se rešavaju problemi sa trenerom?

Sportske.net 14.11.2022
Kristijano Ronaldo je sinoć "preuzeo" internet. Portugalski superstar je u svom intervjuu sa Pirsom Morganom podelio svoje viđenje situacije u Junajtedu. Portugalac je rekao kako se oseća izdanim od strane kluba gde je postao to što jeste, potkačio… »
Junajted o Ronaldu: Oglasićemo se

Junajted o Ronaldu: Oglasićemo se

Sport klub 14.11.2022
Svet fudbala u nedelju je “protresao” intervju koji je za britanske medije dao osvajač pet Zlatnih lopti Kristijano Ronaldo. Iskusni golgeter je govorio o lošim stranama svog boravka na “Old Trafordu” i izjavio da se oseća kao da ga je trofejni… »
Mančester junajted planira da kazni Kristijana Ronalda sa milion funti

Mančester junajted planira da kazni Kristijana Ronalda sa milion funti

Euronews 14.11.2022
Čelnici Mančester junajteda razmišljaju da kazne sa najmanje milion funti portugalskog fudbalera Kristijana Ronalda zbog intervjua, koji je dao voditelju Pirsu Morganu, prenose britanski mediji. Ronaldo je u ovom intervjuu, između ostalog, rekao je da… »
Šok - kristijano Ronaldo dobija otkaz!? Ceo klub se digao zbog intervjua - "Moliće za kaznu od milion evra"

Šok - kristijano Ronaldo dobija otkaz!? Ceo klub se digao zbog intervjua - "Moliće za kaznu od milion evra"

Mondo 14.11.2022
Kristijano Ronaldo je napravio potpuni haos u Mančester junajtedu i klub želi da ga kazni kao nikoga do sada. Kristijano Ronaldo je napravio potpuni haos u Mančester junajtedu i klub želi da ga kazni kao nikoga do sada. Kristijano Ronaldo je podigao… »
Žestoka kazna za ronalda: Junajted odlučio kako da sankcioniše Portugalca

Žestoka kazna za ronalda: Junajted odlučio kako da sankcioniše Portugalca

Večernje novosti 14.11.2022
KRISTIJANO Ronaldo je izjavom koju je dao Pirsu Morganu podigao dosta prašine. Udario je Portugalac na Mančester junajted čiji je član. Klub je odmah reagovao i kaznio napadača. FOTO: Tanjug/AP Kako prenosi britanski "Metro", jedan od najboljih… »
Haos u junajtedu - trener poludeo zbog ronalda! Evo šta je odlučio kad je čuo za Kristijanov intervju...

Haos u junajtedu - trener poludeo zbog ronalda! Evo šta je odlučio kad je čuo za Kristijanov intervju...

Mondo 14.11.2022
Mančester junajted ima mnogo problema sa Kristijanom Ronaldom. Mančester junajted ima mnogo problema sa Kristijanom Ronaldom. Kristijano Ronaldo je podigao veliku buru u javnosti intervjuom u kome je optužio Mančester junajted za izdaju, dok je za… »
Ronaldo: Osećam se izdanim, ne poštujem trenera Mančester junajteda

Ronaldo: Osećam se izdanim, ne poštujem trenera Mančester junajteda

Novi magazin 14.11.2022
Fudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo rekao je da oseća da ga je klub izdao pokušavajući da ga otera sa Old Traforda i da ne poštuje trenera Erika ten Haga pošto ni Holanđanin ne poštuje njega. U intervjuu koji je dao voditelju Pirsu… »
Evo zašto je Kristijano Ronaldo baš sada progovorio: Nisam ja pozvao njega, on je pozvao mene - istina boli!

Evo zašto je Kristijano Ronaldo baš sada progovorio: Nisam ja pozvao njega, on je pozvao mene - istina boli!

Mondo 14.11.2022
Englez koji je razgovarao sa Kristijanom Ronaldom u šok-intervjuu otkrio od koga je potekla ideja za taj razgovor. Englez koji je razgovarao sa Kristijanom Ronaldom u šok-intervjuu otkrio od koga je potekla ideja za taj razgovor. Engleski novinar Pirs… »
Ronaldo otvorio dušu: ‘Ne poštujem Ten Haga! Ferguson mi je rekao da je nemoguće da pređem u Siti, prihvatio sam to!’…

Ronaldo otvorio dušu: ‘Ne poštujem Ten Haga! Ferguson mi je rekao da je nemoguće da pređem u Siti, prihvatio sam to!’…

Hot sport 14.11.2022
‘Runi me kritikuje zato što izgledam bolje od njega!’ -Osećam da su me izdali – jedna je od glavnih poruka Kristijana Ronalda iz cele epizode emisije ‘Bez cenzure’, urednika i voditelja Pirsa Morgana. Loše se legendarni Portugalac oseća na… »
Mančester junajted me izdao: Kristijano Ronaldo žestoko iskritikovao klub u kojem igra

Mančester junajted me izdao: Kristijano Ronaldo žestoko iskritikovao klub u kojem igra

Euronews 14.11.2022
Prva zvezda Mančester junajteda, Kristjano Ronaldo žestoko je napao klub u intervjuu koji je dao za engleske medije i koji je podigao mnogo prašine u fudbalskom svetu. Ronaldo je poptuno otvroio dušu i otkro da se razočarao u klub, da se prema njemu… »
Kristijano Ronaldo napao i Runija - ove reči mu nije oprostio! "Kritikuje me zato što izgledam bolje od njega?"

Kristijano Ronaldo napao i Runija - ove reči mu nije oprostio! "Kritikuje me zato što izgledam bolje od njega?"

Mondo 14.11.2022
Ronaldo odgovorio nekadašnjem saigraču iz Mančester junajteda na kritiku. Ronaldo odgovorio nekadašnjem saigraču iz Mančester junajteda na kritiku. Kristijano Ronaldo je žestoko napao Mančester junajted, aktuelnog menadžera Ten Haga, bivšeg… »
"Izdali su me! Ne poštujem ovog trenera": Kristijano Ronaldo izazvao buru pred Svetsko prvenstvo

"Izdali su me! Ne poštujem ovog trenera": Kristijano Ronaldo izazvao buru pred Svetsko prvenstvo

Večernje novosti 14.11.2022
Reprezentativac Portugala i fudbaler Mančester junajteda Kristijano Ronaldo bez dlake na jeziku govorio je o svom statusu u klubu sa Old Traforda, holandskom treneru Ten Hagu, prozivkama bivšeg saigrača i brojnim drugim temama. Foto: EPA-EFE/VINCE… »
Junajted me izdao, a trenera ne poštujem! Šok intervju Kristijana Ronalda - napljuvao sve, trese se Ostrvo

Junajted me izdao, a trenera ne poštujem! Šok intervju Kristijana Ronalda - napljuvao sve, trese se Ostrvo

Mondo 14.11.2022
Kristijano Ronaldo je ovim intervjuom o Mančester junajtedu verovatno sebi potpisao rastanak sa klubom sa Old Traforda. Kristijano Ronaldo je ovim intervjuom o Mančester junajtedu verovatno sebi potpisao rastanak sa klubom sa Old Traforda. Kristijano… »

Vesti dana »