Povezane vesti

„U vreme Vladimira Cvetkovića takve gadosti nisu smele da se izgovaraju ni na jednoj strani Brda“: Milorad Kosanović…

„U vreme Vladimira Cvetkovića takve gadosti nisu smele da se izgovaraju ni na jednoj strani Brda“: Milorad Kosanović…

Danas 16.11.2022
Bivši trener crveno-belih, za Danas, kaže da je pomenuti slučaj mnogo više od lične prostote. Domaća fudbalska javnost odavno je oguglala na razmenu otrovnih strelica na relaciji Ljutice Bogdana 1 – Humska 1, jer je besprizorna razmena… »
Petrić otrkio planove za zimu: "Moj tim mi niti smrdi, niti miriše"

Petrić otrkio planove za zimu: "Moj tim mi niti smrdi, niti miriše"

Sportske.net 16.11.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić sumirao je sezonu svog tima koji posle pauze zbog Mundijala zaostaje 10 bodova za Crvenom zvezdom, nije više u Kupu Srbije, ali je u nokaut fazi Lige konferencija gde će igrati protiv Karabaga. "Moj utisak u ova… »
Kakav nam je tim? Nit' smrdi, nit' miriše... Petrić traži pojačanja za Partizan: Spori smo, treba nova energija!

Kakav nam je tim? Nit' smrdi, nit' miriše... Petrić traži pojačanja za Partizan: Spori smo, treba nova energija!

Mondo 16.11.2022
Gordan Petrić analizirao polusezonu Partizana ove jeseni. Gordan Petrić analizirao polusezonu Partizana ove jeseni. Trener crno-belih Gordan Petrić u razgovoru sa novinarima dotakao se suđenja i poručio da se "sada pomaže Zvezdi, kao što je nekada… »
"Ljudi se smeju, očigledno je koliko pomažu zvezdi": Petrić o "večitima", pojačanjima, sezoni...

"Ljudi se smeju, očigledno je koliko pomažu zvezdi": Petrić o "večitima", pojačanjima, sezoni...

Večernje novosti 16.11.2022
GORDAN Petrić sumirao je polusezonu koja je za nama, govorio je o Partizanu, a dotakao se i večitog rivala. FOTO: M. Vukadinović Osvrnuo se u razgovoru sa novinarima na "večite", za koje i dalje smatra da su najveći problem srpskog fudbala. -… »
Petrić odgovorio Terziću: "Nisam slep, nekada se pomagalo Partizanu, sada Zvezdi"

Petrić odgovorio Terziću: "Nisam slep, nekada se pomagalo Partizanu, sada Zvezdi"

Sportske.net 16.11.2022
Trener fudbalera Partizana održao je ovog popodneva brifing sumirajući prvi deo sezone. Petrić je u ranom delu sezone nasledio Iliju Stolicu, ali je već tada morao da juri zaostatak za najvećim rivalom. Igrao je Partizan uglavnom dobro, bilo je tu i… »
„Nekada se pomagalo Partizanu, sada se pomaže Zvezdi…“: Trenerski pogled Gordana Petrića na situaciju u srpskom fudbalu

„Nekada se pomagalo Partizanu, sada se pomaže Zvezdi…“: Trenerski pogled Gordana Petrića na situaciju u srpskom fudbalu

Danas 16.11.2022
Šef stručnog štaba Partizana, bez dlake na jeziku, govorio o tretmanu večitih rivala. Dan nakon što je generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, komentarišući česte žalbe iz Humske 1 na suđenje u fudbalskoj Superligi Srbije – u korist… »
Petrić o pojačanjima i mladim igračima: Ništa nam ne treba pre juna, ali treba nam osveženje na mnogim pozicijama!

Petrić o pojačanjima i mladim igračima: Ništa nam ne treba pre juna, ali treba nam osveženje na mnogim pozicijama!

Hot sport 16.11.2022
Danas je od 12 časova strateg Partizana Gordan Petrić održao završnu konferenciju za medije za ovu polusezonu gde je rekapitulirao dešavanja kako u domaćem prvenstvu, tako i na evropskoj sceni. Između ostalog šef struke crno-belih se dotakao i… »
Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

Dnevnik 16.11.2022
BEOGRAD: Mislim da smo mogli više u prvenstvu, nezadovoljan sam jer smo izgubili sedam bodova, pre svega dva protiv Zvezde, dva protiv Javora i tri protiv Spartaka. Sa druge strane u Evropi smo ostvarili cilj, izjavio je trener fudbalera Partizana Gordan… »
Gordan Petrić: U prvenstvu smo mogli bolje, ispunili smo cilj u Evropi

Gordan Petrić: U prvenstvu smo mogli bolje, ispunili smo cilj u Evropi

Euronews 16.11.2022
Odigrano je 19 kola Mozzart Bet Superlige Srbije i nastavak sezone zakazan je za februar. Crvena zvezda je prva na tabeli sa velikih 10 bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Partizan. Šef stručnog štaba crno-belih, Gordan Petrić, istakao je da… »
Nekad se pomagalo Partizanu, a SAD zvezdi! Gordan Petrić bez dlake na jeziku: Pa, nisam slep da ne vidim!

Nekad se pomagalo Partizanu, a SAD zvezdi! Gordan Petrić bez dlake na jeziku: Pa, nisam slep da ne vidim!

Mondo 16.11.2022
Gordan Petrić je komentarisao suđenje u Superligi tokom ove jeseni i ponovio izjavu o Crvenoj zvezdi i Partizanu kao najvećim problemima srpskog fudbala. Gordan Petrić je komentarisao suđenje u Superligi tokom ove jeseni i ponovio izjavu o Crvenoj… »
Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

Sport klub 16.11.2022
Šef stručnog štaba Partizana Gordan Petrić rezimirao je prvi deo sezone pred novinarima i tom prilikom je rekao da su mogli više da urade u prvom delu sezone. „Moj utisak u ova tri meseca je da nam ekipa niti smrdi, niti miriše. Mogli smo više u… »
Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

Petrić: Nekada se pomagalo Partizanu, a sada Zvezdi

N1 Info 16.11.2022
Šef stručnog štaba Partizana Gordan Petrić rezimirao je prvi deo sezone pred novinarima i tom prilikom je rekao da su mogli više da urade u prvom delu sezone. „Moj utisak u ova tri meseca je da nam ekipa niti smrdi, niti miriše. Mogli smo više u… »
Zvezda očigledno ima neku pomoć sudija: Svi ste videli da im se navlačilo!

Zvezda očigledno ima neku pomoć sudija: Svi ste videli da im se navlačilo!

Hot sport 16.11.2022
Danas je od 12 časova strateg Partizana Gordan Petrić održao završnu konferenciju za medije za ovu polusezonu gde je rekapitulirao dešavanja kako u domaćem prvenstvu, tako i na evropskoj sceni. Naravno, nije propustio priliku ni da komentariše… »
Prvi čovek Zvezde u obraćanju medijima vređao Partizan i optužio večitog rivala da ima pomoć sudija

Prvi čovek Zvezde u obraćanju medijima vređao Partizan i optužio večitog rivala da ima pomoć sudija

Danas 15.11.2022
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić obratio se medijima po završetku prvog dela sezone, a analizirajući dešavanja u domaćem prvenstvu na uvredljiv način je govorio o Partizanu. „Kako se delegiraju sudije? Posebno one u VAR sobi gde je… »

Vesti dana »