Povezane vesti

"Pevaću ti, stalno ćeš me voleti, imam milionski biznis": Halid Muslimović i dalje šalje poruke bivšoj ljubavnici, Sonja…

"Pevaću ti, stalno ćeš me voleti, imam milionski biznis": Halid Muslimović i dalje šalje poruke bivšoj ljubavnici, Sonja…

Blic 30.11.2022
Pevač Halid Muslimović godinama se sudi sa Sonjom Bašić, za koju negira da je bio u emotivnoj vezi, dok ona tvrdi suprotno. Ona je sada otkrila da joj pevač navodno i dalje šalje poruke, pa je kao dokaz dostavila i prepisku, a kako navodi… »
Halid Muslimović opet startovao bivšu ljubavnicu kojoj duguje pare: Izgubio na sudu, pa joj nudi biznis (FOTO)

Halid Muslimović opet startovao bivšu ljubavnicu kojoj duguje pare: Izgubio na sudu, pa joj nudi biznis (FOTO)

Nova 30.11.2022
Sonja je izjavila da prepisku poklanja pevačevoj ženi. Nedavno je Okružni sud u Prijedoru odbio je žalbu Halida Muslimovića i potvrdio prvostepenu presudu da je dužan da bivšoj ljubavnici Sonji Bašić isplati dug u iznosu od 67.000 evra. Njih… »
"Sonja, pevaću ti! Imam milionski biznis!" Halid pobesneo zbog pitanja o bivšoj ljubavnici, a evo koje poruke joj je slao…

"Sonja, pevaću ti! Imam milionski biznis!" Halid pobesneo zbog pitanja o bivšoj ljubavnici, a evo koje poruke joj je slao…

Kurir 30.11.2022
Halid Muslimović burno je reagovao kad su ga novinari na snimanju novogodišnjeg programa pitala o bivšoj ljubavnici Sonji Bašić s kojom je u sudskom sporu. Odmah je počeo da negoduje i da priča kako njena priča nije tačna i da je sve… »
Halidu pala roletna zbog pitanja o ljubavnici sonji: Muslimović pobesneo: "Jeste vi bili u krevetu sa njom, pa ste me videli…

Halidu pala roletna zbog pitanja o ljubavnici sonji: Muslimović pobesneo: "Jeste vi bili u krevetu sa njom, pa ste me videli…

Blic 29.11.2022
Pevač Halid Muslimović otkrio je na snimanju jednog novogodišnjeg programa kako se oseća, te prokomentarisao suđenje sa nekadašnjom ljubavnicom Sonjom Bašić. - Odlično sam, nikad bolje! Nije samo zbog novogodišnje eurofije, već uopšte… »

Vesti dana »