Povezane vesti

Filip Car skovao pakleni plan! Preoteo Dejanu devojku, a sve zbog nje! Isplivali svi detalji skandaloznog cilja

Filip Car skovao pakleni plan! Preoteo Dejanu devojku, a sve zbog nje! Isplivali svi detalji skandaloznog cilja

Kurir 07.12.2022
Filip Car po svemu sudeći, najviše voli da preuzima izabranice bivšeg saborca iz rijalitija Dejana Dragojevića. Zbog njega se Dalila razvela od Dragojevića, a čim je prošle nedelje ušao u rijaliti, odmah se bacio u osvajanje Aleksandre Nikolić… »
"Mučenica, nije ni raskinula, a već ima dečka" Đedović u svom šok stilu: Dejan nek pređe na muškarce ili nek živi u…

"Mučenica, nije ni raskinula, a već ima dečka" Đedović u svom šok stilu: Dejan nek pređe na muškarce ili nek živi u…

Kurir 07.12.2022
Aleksandra Nikolić, ne znajući da je ostavljena od strane Dejana Dragojevića, danas se poljubila sa svojim bivšim momkom, Filipom Carem, zbog koga je njen dečko prethodne sezone doživeo krah braka i pravi emotivni rolerkoster. Nakon što je uplovila… »
Filip Car se dogovorio s produkcijom za 20.000 evra?! Otkriveno koji zadatak ima u Zadruzi, nikome neće biti dobro!

Filip Car se dogovorio s produkcijom za 20.000 evra?! Otkriveno koji zadatak ima u Zadruzi, nikome neće biti dobro!

Mondo 07.12.2022
Filip Car je ponovo u Zadruzi i napravio je haos čim je stigao u Šimanovce, a otkriveno je i koji zadatak ima u rijalitiju, naročito kada su u pitanju bivše devojke. Filip Car je ponovo u Zadruzi i napravio je haos čim je stigao u Šimanovce, a… »
Sin moke slavnića doživeo emotivni slom: Beži iz Zadruge zbog Aleks, briga ga za 50.000 € - lupa na kapiju iz sve snage

Sin moke slavnića doživeo emotivni slom: Beži iz Zadruge zbog Aleks, briga ga za 50.000 € - lupa na kapiju iz sve snage

Blic 07.12.2022
Zvezdan Slavnić navodno želi da pobegne iz "Zadruge" zbog Aleksandre Nikolić. Starleta se prvo muvala sa njima, a kada je u rijaliti ušao Filip Car, Zvezdan je ostao u drugom planu. - Sve mi se skupilo! Ne mogu više da trpim da mi ljudi kaljaju… »
Aleksandru će ovo dotući: Evo koliko je novca dobio Filip Car da je otme od Dejana

Aleksandru će ovo dotući: Evo koliko je novca dobio Filip Car da je otme od Dejana

Svet & Skandal 07.12.2022
Filip Car i Aleksandra Nikolić mogli bi da završe zajedno, ali ne iz ljubavi Filip Car, po svemu sudeći, najviše voli da preuzima izabranice bivšeg saborca iz rijalitija Dejana Dragojevića. Zbog njega se Dalila razvela od Dragojevića, a čim je… »
Šok! Filip Car ima pakleni plan Ušao je u Zadrugu sa jednim ciljem i uzeo 20.000 evra! Aleksandra će pobesneti kad sazna

Šok! Filip Car ima pakleni plan Ušao je u Zadrugu sa jednim ciljem i uzeo 20.000 evra! Aleksandra će pobesneti kad sazna

Blic 07.12.2022
Filip Car, navodno je u "Zadrugu" ušao po zadatku, da osvoji Aleksandru Nikolić i za to je dobio 20.000 evra od produkcije. Filip se, se unapred dogovorio da napravi novi ljubavni zaplet u "Zadruzi". On je u osvajanje krenuo odmah čim je ušao u Belu… »
"Htela sam da se ubijem zbog filipa cara": Majka Aleksandre Nikolić šalje vapaj upomoć: "Dokrajčiće me ako legne sa njim"

"Htela sam da se ubijem zbog filipa cara": Majka Aleksandre Nikolić šalje vapaj upomoć: "Dokrajčiće me ako legne sa njim"

Blic 06.12.2022
Slovenka, majka učesnice "Zadruge" Aleksandre Nikolić, očajna je zbog mogućnosti da njena ćerka ponovo uplovi u emotivnu vezu sa nekadašnjim momkom Filipom Carem, od kog se, otkako se on uselio u Belu kuću, ne odvaja. Doskorašnji dečko Aleksandre… »

Vesti dana »