Povezane vesti

Nejmar: Psihološki sam uništen posle eliminacije sa SP

Nejmar: Psihološki sam uništen posle eliminacije sa SP

Sport klub 10.12.2022
Brazilski fudbalski reprezentativac Nejmar rekao je da je "psihološki uništen", dan posle eliminacije sa Svetskog prvenstva porazom od Hrvatske posle jedanaesteraca. „Psihološki sam uništen. Ovo je sigurno poraz koji me najviše boli, zbog koga sam… »
FIFA pokreće postupke protiv Argentine i Holandije

FIFA pokreće postupke protiv Argentine i Holandije

Sport klub 10.12.2022
Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) saopštila je da je pokrenula disciplinske postupke protiv Fudbalskih saveza Argentine i Holandije, nakon njihovog međusobnog meča u četvrtfinalu Svetskog prvenstva. Disciplinska komisija FIFA je otvorila… »
FIFA pokrenula disciplinske postupke protiv Argentine i Holandije

FIFA pokrenula disciplinske postupke protiv Argentine i Holandije

Slobodna Evropa 10.12.2022
Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) saopštila je 10. decembra da je pokrenula disciplinske postupke protiv Fudbalskih saveza Argentine i Holandije, nakon njihovog međusobnog meča u četvrtfinalu Svetskog prvenstva. Disciplinska komisija FIFA je… »
Modrić o eventualnoj penziji Videćemo, trenutno sam fokusiran na Svetsko prvenstvo

Modrić o eventualnoj penziji Videćemo, trenutno sam fokusiran na Svetsko prvenstvo

Alo 10.12.2022
Kapiten Hrvatske Luka Modrić rekao je da je teško upoređivati uspeh na Svetskom prvenstvu u Kataru sa srebrom pre četiri godine u Rusiji. -Teško je ovo uporediti sa 2018, tada smo ispisali istoriju, a sada to želimo da ponovimo. Nadam se da ćemo… »

Vesti dana »