Povezane vesti

"Poslao mi je poruku iz izraela": 25 godina je uz porodicu Marine Tucaković, otkrio nepoznate detalje posle Laćine smrti

"Poslao mi je poruku iz izraela": 25 godina je uz porodicu Marine Tucaković, otkrio nepoznate detalje posle Laćine smrti

Mondo 21.12.2022
Nakon smrti Milana Radulovića Laće izneo je nepoznate detalje o porodici Marine Tucaković, s kojom je godinama sarađivao i družio se. Nakon smrti Milana Radulovića Laće izneo je nepoznate detalje o porodici Marine Tucaković, s kojom je godinama… »
"Ne znam kako bi se marina SAD sastavila sa svetom" Mili se prisetio prijateljice i otkrio šta mu je laća pisao iz izraela

"Ne znam kako bi se marina SAD sastavila sa svetom" Mili se prisetio prijateljice i otkrio šta mu je laća pisao iz izraela

Kurir 21.12.2022
Aleksandar Milić Mili, blizak saradnik pokojne Marine Tucaković i prijatelj njene porodice, godinama je poznavao njenog sina Milana Laću Radulovića, koji je iznenada preminuo u Izraelu. Njega je kao i sve ova vest šokirala, a dan nakon što se… »
„Slao mi je 12. uveče Fatminu ruku, svoju sliku sa narukvicom, lepu fotografiju Davidove zvezde“: Laćina koleginica čula…

„Slao mi je 12. uveče Fatminu ruku, svoju sliku sa narukvicom, lepu fotografiju Davidove zvezde“: Laćina koleginica čula…

Nova 21.12.2022
Vest o iznenadnoj smrti Milana Laće Radulovića iznenadila je javnost. Tekstopisac i sin Marine Tucaković i Aleksandra Fute Radulovića preminuo je u Izraelu u 36. godini. Vest o njegovoj smrti potresla je javnost, pre svega prijatelje i saradnike… »
Milan Laća Radulović pred smrt radio nešto što nikako nije tipično za njega!

Milan Laća Radulović pred smrt radio nešto što nikako nije tipično za njega!

Svet plus 21.12.2022
Milan Laća Radulović pred smrt radio nešto što nikako nije tipično za njega! Nakon smrti majke, za koju je bio jako vezan, Laća je povukao neočekivan potez. Smrt sina pokojne hitmejkerke Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića… »
"Ništa nije ukazivalo da će tako završiti" MC Sajsi otkrila detalje poslednjeg razgovora sa Laćom

"Ništa nije ukazivalo da će tako završiti" MC Sajsi otkrila detalje poslednjeg razgovora sa Laćom

Kurir 21.12.2022
Tekstopisac Milan Radulović Laća, sin pokojne hitmejkerke Marine Tucaković i kompozitora Aleksandra Fute Radulovića, pronađen je mrtav na ulici u Izraelu. Ivana Rašić, poznatija kao MC Sajsi, jedna je od poslednjih koja je sarađivala sa Milanom… »
Laćino telo biće dopremljeno u nedelju u Srbiju: Za Radulovićem tragali 8 dana, u istragu se uključio Interpol

Laćino telo biće dopremljeno u nedelju u Srbiju: Za Radulovićem tragali 8 dana, u istragu se uključio Interpol

Mondo 21.12.2022
Otkriveni novi detalji o iznenadnoj smrti sina Marine Tucaković, tekstopisca Milana Laće Radulovića. Otkriveni novi detalji o iznenadnoj smrti sina Marine Tucaković, tekstopisca Milana Laće Radulovića Tekstopisac Milan Laća Radulović, sin pokojne… »
Malo ko zna da je Laća kao dečak bio u spotu naše pevačice: Marinin sin sa 8 godina bio glavna faca, evo kako je izgledao u…

Malo ko zna da je Laća kao dečak bio u spotu naše pevačice: Marinin sin sa 8 godina bio glavna faca, evo kako je izgledao u…

Blic 20.12.2022
Sin Marine Tucaković i Aleksandra Radulovića Fute, Milan Laća Radulović pronađen je mrtav u Izraelu. Laća je od talenat za muziku nasledio od roditelja, pa je tokom svoje karijere sarađivao sa mnogim ličnostima sa estrade. Ipak, malo ko zna da se… »

Vesti dana »