Povezane vesti

"Futa se zatvorio u stan, zvonila sam mu, ali ne otvara!" Komšinica porodice Radulović otkriva u kakvom stanju je laćin otac

"Futa se zatvorio u stan, zvonila sam mu, ali ne otvara!" Komšinica porodice Radulović otkriva u kakvom stanju je laćin otac

Kurir 21.12.2022
Ekipa Kurira posetila je i danas kraj u kojem se nalazi porodični dom Milana Laće Radulovića i njegovog oca Aleksandra Fute Radulovića. I jutro nakon što je čuveni kompozitor saznao da mu je preminuo i drugi sin bilo je sablasno. Dom tuge opet… »
Kako je jedna porodica iščezla u trenu: Rasplakaće vas fotografija Marine i Fute sa decom FOTO

Kako je jedna porodica iščezla u trenu: Rasplakaće vas fotografija Marine i Fute sa decom FOTO

Svet & Skandal 21.12.2022
Laćina porodična fotografija s majkom i bratom kida srce i dušu Milan Laća Radulović je autor brojnih hitova, neki od njih su i proslavili mlade domaće zvezde, pa je domaća javna scena i dalje u šoku od informacije da je Laća iznenada preminuo… »
"Život mu se otvarao": Naš kompozitor otkriva nepoznate detalje nakon Laćine smrti: "Pre nekoliko dana mi je rekao da je u…

"Život mu se otvarao": Naš kompozitor otkriva nepoznate detalje nakon Laćine smrti: "Pre nekoliko dana mi je rekao da je u…

Blic 21.12.2022
Aleksandar Milić Mili bio je dugogodišnji prijatelj porodice Radulović-Tucaković koja je zavijena u crno. Nakon tragične smrti sina Miloša, a onda i kompozitorke Marine Tucaković, preminuo je i Milan Radulović Laća, čije telo je pronađeno u… »
Laća je izašao u pola noći iz hotela, bio je sam: Porodična prijateljica otkrila detalje - "Futa je mrtav čovek"

Laća je izašao u pola noći iz hotela, bio je sam: Porodična prijateljica otkrila detalje - "Futa je mrtav čovek"

Mondo 21.12.2022
Kuma Marine Tucaković o tragičnoj smrti Milana Laće Radulovića i njegovom ocu Futi. Kuma Marine Tucaković o tragičnoj smrti Milana Laće Radulovića i njegovom ocu Futi Sin Marine Tucaković, Milan Laća Radulović pronađen je mrtav 19. decembra u… »
„Futa je van sebe od očaja“: Komšinica Radulovića otkriva u kakvom je stanju Laćin otac

„Futa je van sebe od očaja“: Komšinica Radulovića otkriva u kakvom je stanju Laćin otac

Nova 21.12.2022
Tragedija koja je potresla mnoge. Tekstopisac Milan Laća Radulović juče je pronađen mrtav u izraelu, a njegov otac Aleksandar Futa Radulović sada je ostao sam, budući da je sina Miloša izgubio 2008. godine, a suprugu Marinu Tucaković prošle… »
"Čula sam jauke i plač": Komšinica porodice Radulović otkriva u kakvom je stanju Futa: "Roletne je spustio, zvonila sam, ne…

"Čula sam jauke i plač": Komšinica porodice Radulović otkriva u kakvom je stanju Futa: "Roletne je spustio, zvonila sam, ne…

Blic 21.12.2022
Na Vračaru, ispred porodičnog doma Radulović- Tucaković vlada muk i tišina. Komšije koje su ostale zaprepašćene kada su saznale za smrt Milana Laće Radulovića, koji je pronađen mrtav u Izraelu, kažu da Futa ne izlazi iz kuće. - Velika tuga… »

Vesti dana »