Povezane vesti

"Da nisam ubio sina, ubio bi on mene": Sramna odbrana muškarca iz okoline Paraćina, ovako se pravdao posle užasnog zločina

"Da nisam ubio sina, ubio bi on mene": Sramna odbrana muškarca iz okoline Paraćina, ovako se pravdao posle užasnog zločina

Kurir 26.12.2022
Muškarac Ž. B. (55) iz sela kod Paraćina koji je uhapšen zbog sumnje da je u subotu brutalno ubio sina A. B. (26), danas se u Višem javnom tužilaštvu u Jagodini branio ćutanjem. Paraćinac je u subotu, podsetimo, pozvao policiju i prijavio da je… »
Da ga nisam ubio, zaklao bi on mene! Šokantna izjava oca koji je masakrirao sina u Paraćinu - ovo je rekao u tužilaštvu

Da ga nisam ubio, zaklao bi on mene! Šokantna izjava oca koji je masakrirao sina u Paraćinu - ovo je rekao u tužilaštvu

Mondo 26.12.2022
Osumnjičeni Ž.B. koji je ubio svog sina u Paraćinu nakon svađe, se na monstruozan način branio na današnjem saslušanju u tužilaštvu. Osumnjičeni Ž.B. koji je ubio svog sina u Paraćinu nakon svađe, se na monstruozan način branio na današnjem… »
Izbo sina ispred kapije, pa sam pozvao policiju: Ubica mladića iz Paraćina zanemeo pred tužiocem, preti mu doživotna robija

Izbo sina ispred kapije, pa sam pozvao policiju: Ubica mladića iz Paraćina zanemeo pred tužiocem, preti mu doživotna robija

Blic 26.12.2022
Živorad B. (55) osumnjičen da je pre dva dana ošrim predmetom ubio svog sina A.B. (26) sproveden je danas na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Jagodini gde se branio ćutanjem, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, on je sam 24… »
Otac ubio sina posle svađe oko traktora?! Komšinica otkrila: Kad je video šta je uradio sjurio se za njim u podrum i izbo ga

Otac ubio sina posle svađe oko traktora?! Komšinica otkrila: Kad je video šta je uradio sjurio se za njim u podrum i izbo ga

Kurir 26.12.2022
Muškarac Ž. B. (55) iz jednog sela kod Paraćina u subotu je pozvao policiju i prijavio da je ispred kapije porodične kuće ubio svog sina A. N. (26), a kako saznajemo, pretpostavlja se da je motiv jezivog zločina bila svađa oca i sina oko imovine… »
"Ubo je sina kuhinjskim nožem direktno u srce": Potresne reči rođaka ubijenog Aleksandra: "Nakon prvog uboda, ranjen je…

"Ubo je sina kuhinjskim nožem direktno u srce": Potresne reči rođaka ubijenog Aleksandra: "Nakon prvog uboda, ranjen je…

Blic 25.12.2022
Aleksandar B. (26) kojeg je juče u selu Lešje kod Paraćina, ubio kuhinjskim nožem otac Ž. B. (55) u dvorištu porodične kuće, danas je sahranjen, a nove detalje brutalnog zločina, kao i mogući motiv otkrio je jedan od rođaka za medije. Kako je… »

Vesti dana »