Povezane vesti

„Anđelki ništa nije sveto“: Dario Prpić opleo po bivšoj ženi

„Anđelki ništa nije sveto“: Dario Prpić opleo po bivšoj ženi

Nova 28.12.2022
Poznata glumica Anđelka Prpić našla se u centru pažnje nakon što se saznalo da je zatrudnela sa bivšim prijateljem bivšeg muža. Anđelka Prpić pripadnicima sedme sile sve vreme odbija da da izjave, a već danima se krije od svih, ne želeći da… »
„Anđelka će zauvek ćutati o svojoj ljubavi sa M. Ž.“

„Anđelka će zauvek ćutati o svojoj ljubavi sa M. Ž.“

Nova 28.12.2022
Glumica Anđelka Prpić našla se u žiži interesovanja nakon što se saznalo da je zatrudnela sa prijateljem bivšeg muža Darija Prpića, M. Ž. Anđelka Prpić pripadnicima sedme sile sve vreme odbija da da izjave, a već danima se krije od svih, ne… »
Prva fotografija trudne anđelke Prpić: Pozira sa pevačicom, a jednu stvar svi komentarišu

Prva fotografija trudne anđelke Prpić: Pozira sa pevačicom, a jednu stvar svi komentarišu

Blic 28.12.2022
Glumica Anđelka Prpić čeka dete sa najboljim pijateljem svog bivšeg muža Daria Prpića. Iako se ona još nije oglasila ovim povodom, nedavno se pojavila na snimanju jedne zabavne emisije gde se družila sa pevačicom Jelenom Broćić koja je objavila… »
Anđelkinog bivšeg muža pogodila izdaja: Ništa joj nije sveto, bio mi je prijatelj…

Anđelkinog bivšeg muža pogodila izdaja: Ništa joj nije sveto, bio mi je prijatelj…

Svet & Skandal 28.12.2022
Anđelkin bivši muž prekinuo svaku komunikaciju s njom Dario Prpić, Anđelkin bivši muž, potpuno se razočarao bivšom suprugom i ne krije da ga je povredilo to što glumica čeka dete sa njegovim najboljim prijateljem. A, najviše od svega ga boli… »
Anđelka Prpić se krije od svih: Glumicu ne mogu da prepoznaju najbliži od kako se pročulo za njenu aferu, donela veliku…

Anđelka Prpić se krije od svih: Glumicu ne mogu da prepoznaju najbliži od kako se pročulo za njenu aferu, donela veliku…

Blic 28.12.2022
Glumica Anđelka Prpić našla se u žiži interesovanja nakon što se saznalo da je zatrudnela sa prijateljem bivšeg muža Darija Prpića, M. Ž. Anđelka Prpić pripadnicima sedme sile sve vreme odbija da da izjave, a već danima se krije od svih, ne… »
Obrt! Dario prvi prevario Anđelku sa starletom: "Istina je, sa Prpićem mi je bilo strasno"

Obrt! Dario prvi prevario Anđelku sa starletom: "Istina je, sa Prpićem mi je bilo strasno"

Blic 27.12.2022
Poznata glumica Anđelka Prpić našla se u žiži interesovanja nakon što se saznalo da je zatrudnela sa prijateljem bivšeg supruga Darija Prpića, M. Ž. Javnost je i te kako podeljena na ovu temu, a pojedini ističu da ne treba zaboraviti podatak da… »
Anđelka trudna sa prijateljem bivšeg muža,: a sad se oglasile njene kolege - evo ko ju je podržao, a ko joj nije čestitao

Anđelka trudna sa prijateljem bivšeg muža,: a sad se oglasile njene kolege - evo ko ju je podržao, a ko joj nije čestitao

Blic 27.12.2022
Glumica Anđelka Prpić našla se u žiži interesovanja nakon što se saznalo da je zatrudnela sa prijateljem bivšeg muža Darija Prpića, M. Ž. Andrija Kuzmanović, Saša Joksimović, Olga Odanović, Snežana Dakić stali su uz glumicu i pružili joj… »

Vesti dana »