Povezane vesti

Kristina Spalević objavila prvu fotografiju sina Konstantina (FOTO)

Kristina Spalević objavila prvu fotografiju sina Konstantina (FOTO)

Vesti online 28.12.2022
Kristina Spalević porodila se juče i na svet donela zdravog dečaka, a sada je “isplivala” prva fotografija iz porodilišta. Naime, bivši robijaš Kristijan Golubović i Kristina su na svojim Instagram profilima objavili iste fotografije uz opis… »
Prva fotografija Kristijanovog sina: Kristina otkrila na koga liči dečak neobičnog imena FOTO

Prva fotografija Kristijanovog sina: Kristina otkrila na koga liči dečak neobičnog imena FOTO

Svet & Skandal 28.12.2022
Sin Kristijana Golubovića dobio je neobično ime Kristijan Golubović sinoć je podelio radosnu vest da se njegova verenica Kristina Spalević porodila carskim rezom i na svet donela dečaka. Rajko Ristić – Dobio sam sina, moja Kristina se upravo… »
"Materica me boli, daju mi lekove" - Verenica Kristijana Golubovića iz porodilišta! Evo kako se oseća i na koga sin liči

"Materica me boli, daju mi lekove" - Verenica Kristijana Golubovića iz porodilišta! Evo kako se oseća i na koga sin liči

Mondo 28.12.2022
Kristina Spalević, verenica Kristijana Golubovića se porodila i na svet donela njihovo prvo zajedničko dete. Kristina Spalević, verenica Kristijana Golubovića se porodila i na svet donela njihovo prvo zajedničko dete. Bivši rijaliti učesnik… »
Isti je otac Kristina Spalević na svet je donela sina: Snimljen ceo porođaj!

Isti je otac Kristina Spalević na svet je donela sina: Snimljen ceo porođaj!

Alo 28.12.2022
Ovo su svi detalji. Bivša rijaliti učesnica Zadruge i verenica Kristijana Golubovića, Kristina Spalević, sinoć se porodila. Kristina se sada oglasila te je otkrila kako je prošao porođaj: - Jeste, sve je prošlo dobro, sad sam se probudila, uspela… »
Porodila se Kristina Spalević: Kristijan Golubović dobio sina kom je dao specijalno ime, otkrio detalje

Porodila se Kristina Spalević: Kristijan Golubović dobio sina kom je dao specijalno ime, otkrio detalje

Blic 28.12.2022
Bivša učesnica ''Zadruge'' Kristina Spalević porodila se večeras i na svet donela zdravog dečaka. Ponosni tata Kristijan Golubović se odmah oglasio i otkrio sve detalje porođaja. - Dobio sam sina, moja Kristina se upravo porodila! Zvaće se… »

Vesti dana »