Povezane vesti

Abazović: Moj odnos sa Vučićem vrlo korektan i prijateljski

Abazović: Moj odnos sa Vučićem vrlo korektan i prijateljski

Politika 02.01.2023
PODGORICA - Premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je njegov odnos sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem vrlo korektan i prijateljski. „Mene stalno napadaju da Vučić nečim ovde upravlja, ja takve stvari odbacujem, smatram ih… »
Abazović: "Mene stalno napadaju da Vučić nečim ovde upravlja, ja takve stvari smatram neozbiljnim i odbacujem ih"

Abazović: "Mene stalno napadaju da Vučić nečim ovde upravlja, ja takve stvari smatram neozbiljnim i odbacujem ih"

Večernje novosti 02.01.2023
PREMIJER Dritan Abazović i intervjuu Vijestima dotakao se i teme zbog koje ga mnogi prozivaju a to je dobar i korektan odnos sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem. Foto R. Koprivica Abazović je rekao i da neozbiljnim smatra ocene, koje tumači… »
Abazović: Prijateljski odnosi sa Vučićem, njegova PR strategija je vrhunska

Abazović: Prijateljski odnosi sa Vučićem, njegova PR strategija je vrhunska

N1 Info 02.01.2023
Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da su neozbiljne ocene da predsednik Srbije upravlja bilo čim u Crnoj Gori, dodajući da je njegov odnos sa Aleksandrom Vučićem, kao i sa drugim zvaničnicima u regionu, korektan i… »
Abazović: Moj odnos sa Vučićem vrlo korektan i prijateljski

Abazović: Moj odnos sa Vučićem vrlo korektan i prijateljski

Vesti online 02.01.2023
Premijer Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je njegov odnos sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem vrlo korektan i prijateljski. – Mene stalno napadaju da Vučić nečim ovde upravlja, ja takve stvari odbacujem, smatram ih neozbiljnim. Moj… »
Abazović: Sa Vučićem sam u korektnim odnosima, ali on ne upravlja Crnom Gorom

Abazović: Sa Vučićem sam u korektnim odnosima, ali on ne upravlja Crnom Gorom

Euronews 02.01.2023
Premijer Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da je njegov odnos sa predsednikom Srbje Aleksandrom Vučićem vrlo korektan, prijateljski, i da smatra neozbiljnim optužbe kako Vučić upravlja nečim u Crnoj Gori. "Sva ta priča u… »

Vesti dana »