Povezane vesti

Ovo su novi detalji rata Moke i zvezdanove bivše! Slavnić okrenuo leđa doskorašnjoj snaji, novu diže u nebesa: "on nije…

Ovo su novi detalji rata Moke i zvezdanove bivše! Slavnić okrenuo leđa doskorašnjoj snaji, novu diže u nebesa: "on nije…

Kurir 02.01.2023
Dok Zvezdan Slavnić u "Zadruzi" uživa u ljubavi sa Anđelom Đuričić, ni ne sluti da se napolju vodi žestoki rat između njegovog oca Moke Slavnića i bivše supruge Ane, koju je javno ostavio i otpočeo vezu s 22 godine mlađom Crnogorkom. Naime… »
Naduvala me, rekla je sve najgore: Legendarni košarkaš odbrusio snajki - "Moj sin je zaljubljen, nju više ne spominjem"

Naduvala me, rekla je sve najgore: Legendarni košarkaš odbrusio snajki - "Moj sin je zaljubljen, nju više ne spominjem"

Mondo 02.01.2023
Nekadašnji košarkaš Zoran Moka Slavnić reagovao na poruku snajke Ane, koju je njegov sin Zvezdan prevario u rijalitiju Zadruga. Nekadašnji košarkaš Zoran Moka Slavnić reagovao na poruku snajke Ane, koju je njegov sin Zvezdan prevario u rijalitiju… »
"Ti treba da se stidiš": Bivša žena Zvezdana Slavnića zaratila sa mokom: "Ne želim u životu da te čujem i vidim, kao ni…

"Ti treba da se stidiš": Bivša žena Zvezdana Slavnića zaratila sa mokom: "Ne želim u životu da te čujem i vidim, kao ni…

Blic 02.01.2023
Bivša supruga zadrugara Zvezdana Slavnića, navodno je odlučila da prekine svaki kontakt sa porodicom bivšeg supruga nakon intervjua koji je dao njegov otac, Moka Slavnić. Ana je navodno pobesnela je jer je Moka izjavio da više nije na njenoj strani… »
Moka uzvraća bivšoj snajki ani: Hvala što si me naduvala i izvređala! Košarkaška legenda u šoku, evo šta je odlučio

Moka uzvraća bivšoj snajki ani: Hvala što si me naduvala i izvređala! Košarkaška legenda u šoku, evo šta je odlučio

Kurir 02.01.2023
Moka Slavnić je odlučio da ne ulazi u rat sa bivšom snajkom Anom koja ga napala jer je stao na stranu sina Zvezdana Slavnića i njegove nove devojke Anđele Đuričić. Moka je, podećanja radi, komentarisao aktuelna zbivanja. - Posle oglašavanja Ane… »
Snajka Moke Slavnića zaratila sa svekrom: Muž je prevario pred kamerama, ona odbrusila - "Neću da te vidim ni čujem"

Snajka Moke Slavnića zaratila sa svekrom: Muž je prevario pred kamerama, ona odbrusila - "Neću da te vidim ni čujem"

Mondo 02.01.2023
Zvezdan Slavnić, sin Zorana Moke Slavnića, prevario je suprugu u rijalitiju Zadruga. Zbog očeve podrške Ana rešila da prekine svaki kontakt i sa svekrom. Zvezdan Slavnić, sin Zorana Moke Slavnića, prevario je suprugu u rijalitiju Zadruga. Zbog… »
Rat bivšeg svekra i snajke! Ana napala Moku Slavnića: Stidi se, da te ne vidim više! Sram te bilo! Pobesnela jer je podržao…

Rat bivšeg svekra i snajke! Ana napala Moku Slavnića: Stidi se, da te ne vidim više! Sram te bilo! Pobesnela jer je podržao…

Kurir 02.01.2023
Ana, bivša supruga Zvezdana Slavnića, učesnika "Zadruge", pobesnela je zbog intervjua njegovog oca Moke Slavnića. Legendarni košarkaš je, naime, poručio da više nije na njenoj strani, što je bilo dovoljno da zarate za sva vremena. Moka je… »

Vesti dana »