Povezane vesti

Adetokumbo ućutkao kritičare: Volim kada kažu da sam dosadan, ali to rade svi najbolji igrači!

Adetokumbo ućutkao kritičare: Volim kada kažu da sam dosadan, ali to rade svi najbolji igrači!

Hot sport 04.01.2023
Janis Adetokumbo dao je zanimljiv odgovor na pitanje novinara o njegovoj „dosadnoj“ igri. Grčki reprezentativac i dugogodišnji član Milvoki Baksa bio je zevzda večeri koja je iza nas. Njegov tim je slavio protiv Vašington Vizardsa rezultatom… »
U Partizanu otpisan, u Ligi šampiona - 41 poen za meč! Zaboravljeni crno-beli razbija, uništio je i Efes! (video)

U Partizanu otpisan, u Ligi šampiona - 41 poen za meč! Zaboravljeni crno-beli razbija, uništio je i Efes! (video)

Mondo 04.01.2023
Sećate se Brajana Angole? Sećate se Brajana Angole? Nismo ga ni upamtili u dresu Partizana pošto je odigrao tek nekoliko mečeva za crno-bele, a sada dominira! Prvi Kolumbijac u srpskoj košarci Brajan Angola sada je član Pinar Karšijake u Turskoj, a… »
Brutalna partija Janisa: Drama između Jute i Sakramenta! (video)

Brutalna partija Janisa: Drama između Jute i Sakramenta! (video)

Hot sport 04.01.2023
Rekord karijere! Košarkaši Milvoki Baksa savladali su Vašington Vizardse, 123:113 uz maestralnu partiju Janisa Antetokumpa. Grčki košarkaš je ubacio 55 poena, što predstavlja rekord njegove NBA karijere, a svemu je dodao i 10 skokova i sedam… »
Adetokumbo postigao 55 poena i postavio rekord karijere: Izjednačio učinak Čembrlena

Adetokumbo postigao 55 poena i postavio rekord karijere: Izjednačio učinak Čembrlena

Euronews 04.01.2023
Košarkaši Milvokija savladali su Vašington u sinoćnjem meču NBA lige, a centralna figura meča bio je Janis Adetokumbo koji je postigao 55 poena za ekipu Vizardsa, uz 10 skokova i sedam asistencija. Grk je tom partijom ostvario rekord karijere u… »
Adetokumbov rekord sezone, u Oklahomi petorica ubacila više od 20

Adetokumbov rekord sezone, u Oklahomi petorica ubacila više od 20

N1 Info 04.01.2023
U poslednje vreme viđamo neverovatne individualne partije u NBA sezoni. U noći između utorka i srede po srednjoevropskom vremenu Milvoki Baksi su pobedili Vašington Vizardse rezultatom 123:113 na domaćem parketu, a tim iz Viskonsina predvodio je Grk… »
Janis o rekordu: Želim da moja igra postane dosadna ljudima

Janis o rekordu: Želim da moja igra postane dosadna ljudima

Sport klub 04.01.2023
Podeli : Janis Adetokumbo je u noći između utorka i srede ostvario rekord karijere, a nakon utakmice je istakao da želi da pripada kategoriji igrača u kojoj je i Lebron Džejms. Grk je u pobedu Milvokija nad Vašingtonom 123:113 ubacio 55 poena… »
Janis o rekordu: Želim kao Lebron, da moja igra postane dosadna ljudima

Janis o rekordu: Želim kao Lebron, da moja igra postane dosadna ljudima

N1 Info 04.01.2023
Janis Adetokumbo je u noći između utorka i srede ostvario rekord karijere, a nakon utakmice je istakao da želi da pripada kategoriji igrača u kojoj je i Lebron Džejms. Grk je u pobedu Milvokija nad Vašingtonom 123:113 ubacio 55 poena. „Trudim se… »
Kakav Janis? Strašan Janis sa rekordom karijere!

Kakav Janis? Strašan Janis sa rekordom karijere!

Sport klub 04.01.2023
Podeli : U poslednje vreme viđamo neverovatne individualne partije u NBA sezoni. U noći između utorka i srede po srednjoevropskom vremenu Milvoki Baksi su pobedili Vašington Vizardse rezultatom 123:113 na domaćem parketu, a tim iz Viskonsina… »
Janisova partija karijere, i Grk juri MVP titulu!

Janisova partija karijere, i Grk juri MVP titulu!

Sportske.net 04.01.2023
Posle Mičela došao je red na Janisa. Noćas je Adetokumbo postavio rekord karijere, 55 poena, Milvoki je tukao Vašington prekinuvši seriju Vizardsa od pet trijumfa. Neverovatni Grk je dodao 10 skokova i 7 asistencija. U poslednja tri meča Janis je… »
Janis leteo preko porzingisa i momka sa Kosova: Ubacio 55 poena i nestvaran dabl-dabl! (video)

Janis leteo preko porzingisa i momka sa Kosova: Ubacio 55 poena i nestvaran dabl-dabl! (video)

Mondo 04.01.2023
Janis Adetokumbo je imao još jednu neverovatnu utakmicu u NBA ligi! Janis Adetokumbo je imao još jednu neverovatnu utakmicu u NBA ligi! Neverovatne partije u NBA se nastavljaju! Nakon što je Donovan Mičel ubacio 71 poen Čikago Bulsima, sada je Janis… »

Vesti dana »