Povezane vesti

Saša Obradović se zahvalio navijačima Partizana na dočeku: Srbin sam i ovde i u Monaku

Saša Obradović se zahvalio navijačima Partizana na dočeku: Srbin sam i ovde i u Monaku

Politika 06.01.2023
Trener košarkaša Monaka Saša Obradović rekao je večeras da je zadovoljan igrom u prve tri četvrtine protiv Partizana, ali da je presudila loša poslednja deonica. „Zadovoljan sam sa prve tri četvrtine, ali sa poslednjom ne mogu da budem… »
Lesorovo slavlje oduševilo i komentatora Evrolige

Lesorovo slavlje oduševilo i komentatora Evrolige

Sportske.net 06.01.2023
Partizan je sinoć nastavio da pobeđuje, četvrtu pobedu u nizu u Evroligi je upisao protiv Monaka u ''Štark Areni'' sa 100:80, a već smo navikli da je Matijas Lesor među najboljima i najefikasnijima u ekipi Željka Obradovića. Tako je bilo i sinoć… »
Željko Obradović nakon ubedljive pobede: Razlika nije realna

Željko Obradović nakon ubedljive pobede: Razlika nije realna

Politika 06.01.2023
Igrali smo pametno, igrali smo timski pogotovo u poslednjoj četvrtini i čestitke igračima na pobedi protiv jedne od vodećih ekipa Evrolige, izjavio je trener košarkaša Partizana Željko Obradović na konferenciji za medije nakon utakmice… »
Lesorova "detonacija" oduševila Evroligu!

Lesorova "detonacija" oduševila Evroligu!

Sportske.net 06.01.2023
Košarkaši Partizana odigrali su fantastično i savladali ekipu Monaka sa 100:80 u utakmici 17. kola Evrolige. Kao i mnogo puta ove sezone, najbolji u redovima crno-belih bio je francuski centar koji je postigao 21 poena i imao osam skokova za indeks… »
Francuski mediji - " Teško veče bez Džejmsa"!

Francuski mediji - " Teško veče bez Džejmsa"!

Sportske.net 06.01.2023
Košarkaši Partizana savladali su Monako sa 100:80 u meču 17. kola Evrolige odigranom u "Areni". Crvno-beli su tako ekipi iz "kneževine" naneli šesti poraz u sezoni i onemogućili ekipi Željka Obradovića da se osami na čelu Evrolige. Francuski… »
Anđušić: "Mi smo gospoda!"

Anđušić: "Mi smo gospoda!"

Sportske.net 06.01.2023
Košarkaši Partizana sinoć su odigrali najbolji meč u sezoni i sa 100:80 savladali Monako u meču 17. kola Evrolige u beogradskoj "Areni". Jedan od junaka velike pobede crno-belih bio je Danilo Anđušić koji sa 12 poena (4/4 za tri poena) bio posebno… »
Anđušić o aplaudiranju Saši obradoviću: ‘Mi smo gospoda – Imao sam motiv više!’

Anđušić o aplaudiranju Saši obradoviću: ‘Mi smo gospoda – Imao sam motiv više!’

Hot sport 06.01.2023
Vidno zadovoljan nakon meča bio je srpski krilni košarkaš. Partizan je u okviru 17. kola Evrolige na svom terenu dočekao ekipu Monaka. Slavili su izabranici Želimira Obradovića rezultatom 100:80, a nakon meča za medije je govorio Danilo Anđušić… »
Željko Obradović zadovoljan trijumfom: Igrali smo pametno, Monako je bio odličan

Željko Obradović zadovoljan trijumfom: Igrali smo pametno, Monako je bio odličan

Euronews 06.01.2023
Partizan je sinoć ostvario osmu pobedu u Evroligi ove sezone, sjajnom partijom u poslednjoj četvrtini crno-beli su u Štark Areni slavili na kraju ubedljivo 100:80 (26:17, 22:30, 21:21. 31:12). Trener košarkaša Partizana Željko Obradović bio je… »
Obradović: Zadovoljan sam intenzitetom u odbrani

Obradović: Zadovoljan sam intenzitetom u odbrani

Dnevnik 06.01.2023
BEOGRAD: „Igrali smo pametno, igrali smo timski pogotovo u poslednjoj četvrtini i čestitke igračima na pobedi protiv jedne od vodećih ekipa Evrolige”, izjavio je trener košarkaša Partizana Željko Obradović na konferenciji za medije nakon… »
"Ovo nije realno!" Željko Obradović bez dlake na jeziku: Nisam ljut na igrače

"Ovo nije realno!" Željko Obradović bez dlake na jeziku: Nisam ljut na igrače

Večernje novosti 05.01.2023
KOŠARKAŠI Partizana napravili su još jedan čudesan rezultat. U grotlu Arene su, nakon Fenerbahčea i Efesa, savladali i lidera Evrolige, a posle pobede nad Monakom trener crno-belih Željko Obradović imao je zanimljivo obraćanje za javnost. FOTO: M… »

Vesti dana »