Povezane vesti

Majka ubijene nevene iz Grocke žali što nije prijavila zeta! Uperio je oružje, ona nije htela da Đorđe ostane bez posla!

Majka ubijene nevene iz Grocke žali što nije prijavila zeta! Uperio je oružje, ona nije htela da Đorđe ostane bez posla!

Mondo 12.02.2023
Nakon ubistva devojke iz Grocke oglasila se njena majka i rekla da žali što zeta nije prijavila ranije. Nakon ubistva devojke iz Grocke oglasila se njena majka i rekla da žali što zeta nije prijavila ranije. Nevenu P. (20) je hicem iz pištolja ubio… »
„Žalim što ga nisam prijavila prvi put" Majka Nevene ubijene u Grockoj slomljena: Nije htela da Đorđe ostane bez posla

„Žalim što ga nisam prijavila prvi put" Majka Nevene ubijene u Grockoj slomljena: Nije htela da Đorđe ostane bez posla

Blic 12.02.2023
Nevenu P. (20) je hicem iz pištolja ubio njen suprug, policajac Đorđe P. (29) zato što je htela da ga ostavi, a potom je izvršio samoubistvo. Nevenina majka Ivana Bekić žali što je poštovala ćerkinu želju i Đorđa nije ranije prijavila za… »
Zeta sam volela kao sina, a on mi je ubio ćerku! Očajna majka devojke koju je u Grockoj ubio muž: Duša moja, štitila ga je

Zeta sam volela kao sina, a on mi je ubio ćerku! Očajna majka devojke koju je u Grockoj ubio muž: Duša moja, štitila ga je

Kurir 12.02.2023
Zeta sam volela kao sina, jer ga je i moja ćerka volela, a on joj je oduzeo život... Iako su bili u fazi razvoda, ona je verovala da je neće povrediti. Otišla je u petak kod njega da pokupi svoje stvari, a on je iz pištolja pucao u nju... Ovo priča… »
Zeta sam volela kao sina, a on mi je ubio ćerku! Očajna majka devojke koju je u Grockoj ubio muž: Duša moja, štitila ga je

Zeta sam volela kao sina, a on mi je ubio ćerku! Očajna majka devojke koju je u Grockoj ubio muž: Duša moja, štitila ga je

U centar 12.02.2023
Zeta sam volela kao sina, jer ga je i moja ćerka volela, a on joj je oduzeo život… Iako su bili u fazi razvoda, ona je verovala da je neće povrediti. Otišla je u petak kod njega da pokupi svoje stvari, a on je iz pištolja pucao na nju… Ovo priča… »
Đorđe potegao pištolj na Nevenu 20 dana pre ubistva, otac ga razoružao: Stravični detalji zločina u Grockoj

Đorđe potegao pištolj na Nevenu 20 dana pre ubistva, otac ga razoružao: Stravični detalji zločina u Grockoj

Telegraf 12.02.2023
Nasilja je bilo, ali je tačno da nije podneta prijava, što potvrđuje i Nevenina majka. Nakon stravičnog zločina koji se dogodio u Grockoj kada je Nevenu P. (20) hicem iz pištolja ubio suprug, policajac Đorđe P. (29) pa potom izvršio samoubistvo… »
Otac ubijene devojke iz Grocke se oprostio potresnim rečima! Prijatelji i porodica neutešni, evo kada će biti sahranjena

Otac ubijene devojke iz Grocke se oprostio potresnim rečima! Prijatelji i porodica neutešni, evo kada će biti sahranjena

Mondo 12.02.2023
Devojka će biti sahranjena u utorak, 14. februara, na groblju u Grockoj. Devojka će biti sahranjena u utorak, 14. februara, na groblju u Grockoj. Mladi policajac (28) iz Grocke, u petak popodne je hicima iz pištolja ubio svoju suprugu (20) a zatim… »
"Voli te tata": Nevena koju je ubio muž policajac biće sahranjena 14. februara, porodica se oprašta dirljivim rečima

"Voli te tata": Nevena koju je ubio muž policajac biće sahranjena 14. februara, porodica se oprašta dirljivim rečima

Blic 12.02.2023
Devojka iz Grocke, Nevena B. (20), koju je ubio njen suprug, policijski službenik Đorđe P. (28) koji je potom izvršio samoubistvo, biće sahranjena 14. februara na groblju u Grockoj u 13 sati. Otac devojke (20) koju je u petak ubio suprug, oprostio se… »
"Voli te tata": Nevena koju je ubio muž policajac biće sahranjena 14. februara, porodica se oprašta dirljivim rečima

"Voli te tata": Nevena koju je ubio muž policajac biće sahranjena 14. februara, porodica se oprašta dirljivim rečima

Blic 12.02.2023
Devojka iz Grocke, Nevena B. (20), koju je ubio njen suprug, policijski službenik Đorđe P. (28) koji je potom izvršio samoubistvo, biće sahranjena 14. februara na groblju u Grockoj u 13 sati. Otac devojke (20) koju je u petak ubio suprug, oprostio se… »
Potresno! "uvek si sa nama i ostaćeš, voli te tata" Porodica ubijene devojke iz Grocke u bolu, biće sahranjena na Dan…

Potresno! "uvek si sa nama i ostaćeš, voli te tata" Porodica ubijene devojke iz Grocke u bolu, biće sahranjena na Dan…

Kurir 12.02.2023
Otac devojke (20) koju je u petak ubio suprug, oprostio se potresnim rečima i fotografijom ćerke na društvenoj mreži, a njena majka objavila je i kada će biti sahrana. - Ljubavi moja neka te nađeli čuvaju, uvek si sa nama i uvek ćeš ostati. Voli… »
"Ni slutila nisam šta može da se desi" Majka ubijene žene za rođendan napisala poruku koja sada jako boli! Ovo je zetu…

"Ni slutila nisam šta može da se desi" Majka ubijene žene za rođendan napisala poruku koja sada jako boli! Ovo je zetu…

Kurir 12.02.2023
Jezivo ubistvo i samoubistvo potreslo je sinoć celu Grocku. Policijski službenik (28) ubio je svoju suprugu (20), a potom pucao u sebe. Prijatelji ubice i njegove supruge ne mogu da dođu sebi otkako su čuli za stravičan zločin. Komšije i prijatelji… »
Zaustavimo nasilje! Društvo i država moraju više da rade na prevenciji zločina u porodici, svaka pretnja ozbiljno da se…

Zaustavimo nasilje! Društvo i država moraju više da rade na prevenciji zločina u porodici, svaka pretnja ozbiljno da se…

Kurir 12.02.2023
U proteklih nekoliko dana nastavio se talas porodičnog nasilja u Srbiji. Svedoci smo ubistava i strašnih zlostavljanja i zločina nad majkama, suprugama i ostalim članovima porodice. Loši odnosi Mladi policajac (28) iz Grocke koji je u petak po podne… »
"Oduzeo mi te je neko ko nije imao pravo": Grocka jeca za Nevenom: Od ubijene devojke se opraštaju prijatelji i porodica…

"Oduzeo mi te je neko ko nije imao pravo": Grocka jeca za Nevenom: Od ubijene devojke se opraštaju prijatelji i porodica…

Blic 11.02.2023
Grocka je danas zavijena u crno. Porodica i prijatelji mučki ubijene Nevene B. (20) tuguju i ne mogu sebi da dođu od šoka kako je došlo do takvog jezivog zločina koji će živote svih njih zauvek promeniti. Prijatelji se masovno na društvenim… »
"Oduzeo mi te je neko ko nije imao pravo": Grocka jeca za Nevenom: Od ubijene devojke se opraštaju prijatelji i porodica…

"Oduzeo mi te je neko ko nije imao pravo": Grocka jeca za Nevenom: Od ubijene devojke se opraštaju prijatelji i porodica…

Blic 11.02.2023
Grocka je danas zavijena u crno. Porodica i prijatelji mučki ubijene Nevene B. (20) tuguju i ne mogu sebi da dođu od šoka kako je došlo do takvog jezivog zločina koji će živote svih njih zauvek promeniti. Prijatelji se masovno na društvenim… »

Vesti dana »