Povezane vesti

Šapić: Podrška patrijarha u obeležavanju "Beogradskih dana porodice"

Šapić: Podrška patrijarha u obeležavanju "Beogradskih dana porodice"

Blic 13.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić sastao se danas sa patrijarhom srpskim Porfirijem u Hramu Svetog Save gde su razgovarali o temama koje čine život u našoj prestonici. Gradonačelnik je patrijarhu predstavio kako aktuelne tako i buduće… »
Podrška patrijarha obeležavanju "beogradskih dana porodice": Gradonačelnik Šapić sa Porfirijem u Hramu Svetog Save

Podrška patrijarha obeležavanju "beogradskih dana porodice": Gradonačelnik Šapić sa Porfirijem u Hramu Svetog Save

Kurir 13.02.2023
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić sastao se danas sa patrijarhom srpskim Porfirijem u Hramu Svetog Save gde su razgovarali o temama koje čine život u našoj prestonici. Gradonačelnik je patrijarhu predstavio kako aktuelne tako i buduće… »
Šapić se sastao sa patrijarhom: Moja obaveza kao gradonačelnika je da imam intenzivnu i dobru saradnju sa Srpskom…

Šapić se sastao sa patrijarhom: Moja obaveza kao gradonačelnika je da imam intenzivnu i dobru saradnju sa Srpskom…

Večernje novosti 13.02.2023
GRADONAČELNIK Beograda Aleksandar Šapić sastao se danas sa njegovom svetosti patrijarhom srpskim gospodinom Porfirijem u Hramu Svetog Save gde su razgovarali o temama koje čine život u našoj prestonici. Gradonačelnik je patrijarhu predstavio kako… »
Gradonačelnik Šapić razgovarao sa patrijarhom Porfirijem: U fokusu tri hrama i "Dani porodice"

Gradonačelnik Šapić razgovarao sa patrijarhom Porfirijem: U fokusu tri hrama i "Dani porodice"

Telegraf 13.02.2023
"Moja obaveza kao gradonačelnika je da imam intenzivnu i dobru saradnju sa Srpskom pravoslavnom crkvom" Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić sastao se danas sa njegovom svetosti patrijarhom srpskim gospodinom Porfirijem u hramu Svetog Save gde su… »

Vesti dana »