Povezane vesti

„Ovu priču sam vam dužan…“: Otac ubijene studentkinje Ivane oglasio se prvi put posle tragedije

„Ovu priču sam vam dužan…“: Otac ubijene studentkinje Ivane oglasio se prvi put posle tragedije

Nova 21.02.2023
Slobodan Krivokapić, otac studentkinje Ivane koja je ubijena u stanu na Mirijevu, po prvi put se oglasio preko društvenih mreža posle tragedije koja ga je pogodila. Objavio je i potresnu pesmu koju su njegovoj mezimici posvetili njeni školski drugovi… »
Oglasio se otac ubijene Ivane: Slobodan prvi put posle ćerkine smrti objavio potresne reči: "Osećam da sam dužan da vam…

Oglasio se otac ubijene Ivane: Slobodan prvi put posle ćerkine smrti objavio potresne reči: "Osećam da sam dužan da vam…

Blic 21.02.2023
Slobodan Krivokapić, otac ubijene Ivane, oglasio se na Fejsbuku potresnom porukom posvećenom svojoj ćerki koja je nađena mrtva u stanu na Zvezdari. - Želim sa vama ovom prilikom da podelim jednu priču posvećenu mojoj Ivani, a napisala su je deca sa… »
Oglasio se otac ubijene Ivane: Slobodan prvi put posle ćerkine smrti objavio potresne reči: "Osećam da sam dužan da vam…

Oglasio se otac ubijene Ivane: Slobodan prvi put posle ćerkine smrti objavio potresne reči: "Osećam da sam dužan da vam…

Blic 21.02.2023
Slobodan Krivokapić, otac ubijene Ivane, oglasio se na Fejsbuku potresnom porukom posvećenom svojoj ćerki koja je nađena mrtva u stanu na Zvezdari. - Želim sa vama ovom prilikom da podelim jednu priču posvećenu mojoj Ivani, a napisala su je deca sa… »
Prva izjava oca ubijene Ivane (26) sa zvezdare! Dragi prijatelji, prošlo je mnogo dana... "dužan sam vam ovu priču"

Prva izjava oca ubijene Ivane (26) sa zvezdare! Dragi prijatelji, prošlo je mnogo dana... "dužan sam vam ovu priču"

Kurir 21.02.2023
"Dragi moji prijatelji, prošlo je mnogo dana, za mene, svaki dan mi je kao večnost, nisam stigao da vam se svima zahvalim na pruženoj ruci, pomoći i razumevanju zbog naše tragedije. Svako jutro i svako veče mi počinju i završavaju se samo sa… »
Bolne reči oca svirepo ubijene Ivane, pronađene u stanu na Zvezdari: "Dužan sam vam ovu priču"

Bolne reči oca svirepo ubijene Ivane, pronađene u stanu na Zvezdari: "Dužan sam vam ovu priču"

Telegraf 21.02.2023
Šta mi drugo ostaje nego da te pustim i pamtim, jer uvek puštaš one koje voliš, ali ih držiš u srcu i sećaš se. I boli, ali voliš i srećan si što si ih imao. "Dragi moji prijatelji, prošlo je mnogo dana, za mene, svaki dan mi je kao večnost… »

Vesti dana »