Povezane vesti

I kamen bi zaplakao! Katarina je umrla u avionu ali to nije sva tragedija: Imam 15 godina, nemam oca, a zovete da uzmem telo…

I kamen bi zaplakao! Katarina je umrla u avionu ali to nije sva tragedija: Imam 15 godina, nemam oca, a zovete da uzmem telo…

Kurir 26.02.2023
Katarina Stamenković (41) umrla je u avionu na letu za Diseldorf u potrazi za boljim životom za sebe i svoje maloletne sinove. Sređena i našminkana sela je prvi put u životu u avion s nadom da ih čeka bolje sutra i da više neće ribati tuđe… »
Lep gest gorana vesića: Ministar uplatio 50.000 dinara pomoći dečacima čija je majka preminula u avionu

Lep gest gorana vesića: Ministar uplatio 50.000 dinara pomoći dečacima čija je majka preminula u avionu

Kurir 26.02.2023
Goran Vesić, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture čim je video tekst o nesreći dvojice dečaka koji su ostali s bakom Ljiljanom Ivanoski, posle smrti majke Katarine Stamenković, odmah je uplatio 50.000 dinara pomoći, saznaje Kurir… »
"Imam 15 godina, nemam oca i zovete me da uzmem telo majke": Katarina umrla u avionu za Nemačku, a bivši muž se ubio pre 7…

"Imam 15 godina, nemam oca i zovete me da uzmem telo majke": Katarina umrla u avionu za Nemačku, a bivši muž se ubio pre 7…

Blic 26.02.2023
Katarina Stamenković (41) umrla je u avionu na letu za Dizeldorf u potrazi za boljim životom za sebe i svoje maloletne sinove. Sređena i našminkana sela je prvi put u životu u avion s nadom da ih čeka bolje sutra i da više neće ribati tuđe… »
Imam 15 godina, nemam oca i zovete me da uzmem telo mrtve majke! Potresne reči sina Katarine koja je preminula u avionu

Imam 15 godina, nemam oca i zovete me da uzmem telo mrtve majke! Potresne reči sina Katarine koja je preminula u avionu

Mondo 26.02.2023
Katarina Ivanoski Stamenković (41) iz Beograda preminula je 13. februara u avionu kojim je krenula za Nemačku sa aerodroma "Nikola Tesla" u Beogradu. Katarina Ivanoski Stamenković (41) iz Beograda preminula je 13. februara u avionu kojim je krenula za… »

Vesti dana »