Povezane vesti

Policija identifikovala maloletnika koji je ispisao grafit mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Policija identifikovala maloletnika koji je ispisao grafit mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Radio 021 05.03.2023
Novosadska policija identifikovala je maloletnika koji je u Kisaču ispisao grafit mržnje prema Slovacima. Maloletnik je priznao da je ispisao grafit uperen protiv Slovaka, nezvanično saznaje 021.rs. Prvi grafit je primećen u četvrtak i istog dana je… »
Osude poruka mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Osude poruka mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Danas 05.03.2023
Grafit sa pokrukom mržnje upućen Slovacima ispisan je u vojvođanskom mestu Kisač nadomak Novog Sada. Poruka koja je uznemirila građane ovog mesta glasila je „Ubi Slovaka“. Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić osudio je danas grafite sa porukom… »
Osude grafita protiv Slovaka u Kisaču, reagovao i gradonačelnik Novog Sada

Osude grafita protiv Slovaka u Kisaču, reagovao i gradonačelnik Novog Sada

N1 Info 05.03.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić osudio je grafite sa porukom mržnje u Kisaču, koji su upereni protiv pripadnika slovačke nacionalne zajednice. "Oštro osuđujem ispisivanje poruke mržnje u Kisaču i dao sam hitan nalog za uklanjanje tih poruka… »
Gradonačelnik Novog Sada osudio grafite mržnje protiv Slovaka

Gradonačelnik Novog Sada osudio grafite mržnje protiv Slovaka

Insajder 05.03.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić osudio je danas grafite sa porukom mržnje u Kisaču, koji su upereni protiv pripadnika slovačke nacionalne zajednice. "Oštro osuđujem ispisivanje poruke mržnje u Kisaču i dao sam hitan nalog za uklanjanje tih… »
Osude poruka mržnje: Kazniti one koji prete Slovacima u Kisaču

Osude poruka mržnje: Kazniti one koji prete Slovacima u Kisaču

Euronews 05.03.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić reagovao je povodom grafita sa porukom mržnje u Kisaču, uperenih protiv pripadnika slovačke nacionalne zajednice. "Oštro osuđujem ispisivanje poruke mržnje u Kisaču i dao sam hitan nalog za uklanjanje tih… »
Gradonačelnik Novog Sada osudio grafite mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Gradonačelnik Novog Sada osudio grafite mržnje protiv Slovaka u Kisaču

Danas 05.03.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić osudio je danas grafite sa porukom mržnje u Kisaču, koji su upereni protiv pripadnika slovačke nacionalne zajednice.“Oštro osuđujem ispisivanje poruke mržnje u Kisaču i dao sam hitan nalog za uklanjanje tih… »
Đurić: Izdat nalog za uklanjanje grafita mržnje u Kisaču, nadam se da će policija rešiti slučaj

Đurić: Izdat nalog za uklanjanje grafita mržnje u Kisaču, nadam se da će policija rešiti slučaj

Radio 021 05.03.2023
Gradonačelnik Novog Sada Milan Đurić osudio je ispisivanje grafita sa porukom mržnje prema Slovacima u Kisaču. Đurić je izjavio da je dao hitan nalog za uklanjanje ovih poruka "koje raspiruju nacionalnu netrepeljivost". "Multikulturalnost i… »

Vesti dana »