Povezane vesti

Vuleta: Dala sam sve od sebe, ali ima dana kada ne ide sve po planu

Vuleta: Dala sam sve od sebe, ali ima dana kada ne ide sve po planu

Politika 05.03.2023
Srpska atletičarka Ivana Vuleta izjavila je večeras da je dala sve od sebe da ostvari što bolji rezultat na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Istanbulu. Vuleta je osvojila bronzu rezultatom 6,91 metar, skokom iz pete serije. U prvoj seriji Vuleta je… »
Ivana zaplakala! Sa knedlom u grlu izašla pred kamere: Sad kad ih vidim, i mene prorade emocije - Pokušala sam sve!

Ivana zaplakala! Sa knedlom u grlu izašla pred kamere: Sad kad ih vidim, i mene prorade emocije - Pokušala sam sve!

Mondo 05.03.2023
Ivana Vuleta osvojila bronzu na Evropskom prvenstvu u Istanbulu pa se borila sa emocijama. Ivana Vuleta osvojila bronzu na Evropskom prvenstvu u Istanbulu pa se borila sa emocijama. Ivana Vuleta osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u… »
Vuleta osvojila još jednu medalju na velikim takmičenjima

Vuleta osvojila još jednu medalju na velikim takmičenjima

Insajder 05.03.2023
Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je danas bronzanu medalju u skoku udalj na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Istanbulu. Vuleta je osvojila bronzu rezultatom šest metara i 91 centimetar, skokom iz pete serije. U prvoj seriji Vuleta je skočila… »
Bronza za Ivanu Vuletu na Evropskom dvoranskom prvenstvu

Bronza za Ivanu Vuletu na Evropskom dvoranskom prvenstvu

Radio 021 05.03.2023
Srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je bronzanu medalju u skoku udalj na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Istanbulu. Vuleta je osvojila bronzu rezultatom šest metara i 91 centimetar, skokom iz pete serije. U prvoj seriji Vuleta je skočila 6,76… »
Angelina Topić četvrta na dvoranskom EP

Angelina Topić četvrta na dvoranskom EP

Radio 021 05.03.2023
Angelina Topić zauzela je danas četvrto mesto u skoku uvis na dvoranskom Evropskom prvenstvu u Istanbulu. Topić je do četvrtog mesta došla nakon što je iz prvog pokušaja preskočila 1,94 metra, čime je izjednačila najbolji ovogodišnji juniorski… »

Vesti dana »