Povezane vesti

"Najveći strah mi je da će mi nauditi" Ana u strahu zbog Zvezdana nakon izlaska, a onda šokirala novim priznanjima o…

"Najveći strah mi je da će mi nauditi" Ana u strahu zbog Zvezdana nakon izlaska, a onda šokirala novim priznanjima o…

Alo 06.03.2023
Ana se plaši života nakon Zadruge. Ana Ćurčić je sinoć u intervjuu u emisiji "Izbacivanja" otkrila koji je njen najveći strah kada je u pitanju Zvezdan Slavnić. Budući da je iznela šokantne tvrdnjena njegov račun, Ana je u intervjuu rekla da se… »
Zvezdan brutalno urnisao Anđelu Urla na nju i vređa je, a onda ona raskrinkala njegov odnos sa Majom, on se jedva…

Zvezdan brutalno urnisao Anđelu Urla na nju i vređa je, a onda ona raskrinkala njegov odnos sa Majom, on se jedva…

Alo 06.03.2023
Zvezdan puca po svim šavovima zbog Anđelinog ponašanja prema drugaricama. Kako je Ana Spasojević "otresla" Anđelu Đuričić, ona je nastavila sukob sa Zvezdanom Slavnićem. - Bezobrazna si, užas si, sramota me da pričam sa tobom - urlao je… »
Zvezdan krvnički tukao anu pred njenom majkom? Detalji stravične noći lede krv u venama, a razlog je bizaran, jezivo…

Zvezdan krvnički tukao anu pred njenom majkom? Detalji stravične noći lede krv u venama, a razlog je bizaran, jezivo…

Alo 06.03.2023
Zvezdan puca po svim šavovima zbog Anđelinog ponašanja prema drugaricama. Aktuelna rijaliti učesnica, Ana Ćurčić prva je stigla u Šiša bar, gde je otvorila dušu voditelju Marku Đedoviću. Ana je progovorila o trenutnoj situaciji sa Zvezdanom… »
Ana zaurlala na Anđelu iz sveg glasa Đuričićeva zanemela od šoka, požalila se Zvezdanu, a onda je on dokrajčio!

Ana zaurlala na Anđelu iz sveg glasa Đuričićeva zanemela od šoka, požalila se Zvezdanu, a onda je on dokrajčio!

Alo 06.03.2023
Ana zaurlala na Anđelu kao što ona vrišti na nju, Đuričićeva se odmah požalila Zvezdanu. Nakon što je završila sukob sa Zvezdanom Slavnićem, Anđela Đuričić došla je do Ane Spasojević, koja joj je prethodno poručila da treba da je bude… »

Vesti dana »