Povezane vesti

Predsednica opštine Voždovac čestitala Dan žena: "Nije lako zaraditi poštovanje na sasvim ženski i blag način"

Predsednica opštine Voždovac čestitala Dan žena: "Nije lako zaraditi poštovanje na sasvim ženski i blag način"

Telegraf 08.03.2023
Ivana Tomić Ilić smatra da je problem sadašnjice sveprisutno fizičko, mentalno i verbalno nasilje koje trpe žene. Predsednica Gradske opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić čestitala je svim damama 8. mart - Dan žena. Ona je napisala da bez obzira… »
Čestitke predsednice opštine Voždovac povodom Dana žena: "Današnji dan mora da slavi ne samo jednakost, već i rad, brigu…

Čestitke predsednice opštine Voždovac povodom Dana žena: "Današnji dan mora da slavi ne samo jednakost, već i rad, brigu…

Blic 08.03.2023
Predsednica Gradske opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić čestitala je svim damama 8. mart – Dan žena, a njeno obraćanje vam prenosimo u celosti: - Drage moje Voždovčanke, povodom današnjeg dana imam želju da vam se obratim sa posebnom pažnjom i… »
Čestitka predsednice opštine Voždovac Povodom 8. Marta: "Današnji dan mora da slavi ne samo jednakost, već rad, brigu…

Čestitka predsednice opštine Voždovac Povodom 8. Marta: "Današnji dan mora da slavi ne samo jednakost, već rad, brigu…

Večernje novosti 08.03.2023
PREDSEDNICA Gradske opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić čestitala je svim damama 8. mart – Dan žena. Foto: Opština Voždovac Ovo je njena čestitka upućena damama: Drage moje Voždovčanke, Povodom današnjeg dana imam želju da vam se obratim sa… »
Čestitka predsednice opštine Voždovac povodom dana žena

Čestitka predsednice opštine Voždovac povodom dana žena

Kurir 08.03.2023
Predsednica Gradske opštine Voždovac Ivana Tomić Ilić čestitala je svim damama 8. mart – Dan žena, a njeno obraćanje vam prenosimo u celosti: Drage moje Voždovčanke, povodom današnjeg dana imam želju da vam se obratim sa posebnom pažnjom i… »

Vesti dana »