Povezane vesti

Anri poručio Mbapeu: "Ako želiš da se takmičiš, vreme je da ideš"

Anri poručio Mbapeu: "Ako želiš da se takmičiš, vreme je da ideš"

Sportske.net 09.03.2023
Još jedna sezona Pari Sen Žermena za zaborav u Ligi šampiona otvorila je pitanje da li će Kilijan Mbape i sledeće sezone ostati na "Parku prinčeva". Jedan od najboljih fudbalera sveta je prošlog leta bio blizu prelaska u Real Madrid, a na kraju je… »
Donaruma: Ne kajem se što sam prešao u PSŽ

Donaruma: Ne kajem se što sam prešao u PSŽ

Sportski žurnal 09.03.2023
Da li sam srećan zbog Milana? Da, ali sam i tako ponosan što sam u PSŽ - istakao je Donaruma. Golman Pari Sen Žermena Đanluiđi Donaruma izjavio je da je ponosan što brani za francuski fudbalski klub, koji je sinoć eliminisan u osmini finala Lige… »
Da li je Bajern sazreo za sedmi "ušati" pehar?

Da li je Bajern sazreo za sedmi "ušati" pehar?

Sportske.net 09.03.2023
Fudbaleri Bajerna, za sada, igraju savršenu sezonu u Ligi šampiona. Način na koji je Bajern eliminisao Pari Sen Žermen je možda mnoge iznenadio, s obzirom na to da je u pitanju bio najtraktivniji par osmine finala . Šampioni Nemačke su slavili u… »
Galtije ostaje na klupi parižana: Nema otkaza za Francuza, juriš na titulu u domaćem prvenstvu

Galtije ostaje na klupi parižana: Nema otkaza za Francuza, juriš na titulu u domaćem prvenstvu

Večernje novosti 09.03.2023
Pari Sen Žermen je u osmini finala završio učešće u Ligi šampiona, pošto je u dvomeču izgubio od Bajerna iz Minhena ukupnim rezultatom 0:3. Bajern je sinoć na svom terenu pobedio sa 2:0. FOTO: Tanjug/AP Upitan da li će predvoditi ekipu i naredne… »
Predsednik Bajerna: Novcem ne može sve da se kupi

Predsednik Bajerna: Novcem ne može sve da se kupi

Politika 09.03.2023
MINHEN – Predsednik fudbalskog kluba Bajern Herbert Hajner izjavio je da je klub iz Minhena favorit za osvajanje Lige šampiona, prenose nemački mediji. Bajern je u osmini finala Lige šampiona eliminisao Pari Sen Žermen. Nemački klub je sinoć u… »
Predsednik: Bajern najbolji klub u Ligi šampiona, novcem ne može sve da se kupi

Predsednik: Bajern najbolji klub u Ligi šampiona, novcem ne može sve da se kupi

Sportski žurnal 09.03.2023
Žreb četvrtfinala i polufinala Lige šampiona biće održan 17. marta. Predsednik fudbalskog kluba Bajern Herbert Hajner izjavio je da je klub iz Minhena favorit za osvajanje Lige šampiona. Bajern je u osmini finala Lige šampiona eliminisao Pari Sen… »
Brazilcu prekipelo u Londonu: Videćemo šta će da mi kažu, ali nisam budala

Brazilcu prekipelo u Londonu: Videćemo šta će da mi kažu, ali nisam budala

Sportski žurnal 09.03.2023
Strelac najlepšeg gola Mondijala Rišarlison nezadovoljan minutažom u Totenhemu. Fudbaler Totenhema i brazilski reprezentativac Rišarlison izjavio je da je nezadovoljan minutažom u londonskom klubu. Rišarlison je letnjem prelaznom roku za 60 miliona… »
Brazilski „dželat“ Srbije na Mundijalu opleo po Antoniju Konteu

Brazilski „dželat“ Srbije na Mundijalu opleo po Antoniju Konteu

Danas 09.03.2023
Remijem bez golova, u revanšu osmine finala, Totenhem je eliminsan od Milana u Ligi šampiona, s obzirom na to da su Rosoneri u Italiji slavili sa minimalnih 1:0. Ugao gledanja na eliminaciju Totenhema iz Lige šampiona nije isti kada je reč o treneru i… »
So na ranu Parižana, predsednik Bajerna u epizodi: "Džaba vam novci, moji sinovci!"

So na ranu Parižana, predsednik Bajerna u epizodi: "Džaba vam novci, moji sinovci!"

Sportske.net 09.03.2023
Bajern je u osmini finala Lige šampiona eliminisao Pari Sen Žermen. Nemački klub je sinoć u Minhenu savladao PSŽ 2:0 u revanš meču osmine finala Lige šampiona. U prvom meču odigranom u Francuskoj, Bajern je slavio s 1:0. "Ne vidim nijedan klub u… »
Donaruma: Ne kajem se što sam prešao u Pari sen Žermen

Donaruma: Ne kajem se što sam prešao u Pari sen Žermen

Euronews 09.03.2023
Pari sen Žermen je u Ligi šampiona doživeo još jedna neuspeh, eliminisan je već u osmini finala , međutim, golman Đanluiđi Donaruma izjavio je da je ponosan što brani za šampiona Francuske. Parižani su sinoć u Minhenu izgubili od Bajerna… »
"Razočarani smo, ljuti!" Donaruma nakon ispadanja iz Lige šampiona progovorio o važnoj odluci: Italijan se ne kaje što je…

"Razočarani smo, ljuti!" Donaruma nakon ispadanja iz Lige šampiona progovorio o važnoj odluci: Italijan se ne kaje što je…

Večernje novosti 09.03.2023
FOLMAN Pari Sen Žermena Đanluiđi Donaruma izjavio je danas da je ponosan što brani za francuski fudbalski klub, koji je sinoć eliminisan u osmini finala Lige šampiona, prenosi Skaj. FOTO: AP PSŽ je sinoć u Minhenu izgubio od Bajerna 2:0 u revanš… »
''Džaba vam novci moji sinovci'' Predsednik Bajerna pecnuo PSŽ

''Džaba vam novci moji sinovci'' Predsednik Bajerna pecnuo PSŽ

Večernje novosti 09.03.2023
Kako prenose nemački mediji, predsednik Bajerna Herbert Hajner je rekao da je klub iz Minhena favorit za osvanjaje trofeja Lige šampiona. Foto: Profimedia Bavarci su savladali Parižane na domaćem terenu u osmini finala Lige šampiona sa 2:0, ukupnih… »
Donaruma: Ponosan sam što igram za Pari Sen Žermen

Donaruma: Ponosan sam što igram za Pari Sen Žermen

Beta 09.03.2023
Golman fudbalera Pari Sen Žermena Đanluiđi Donaruma rekao je danas da je ponosan što igra u tom klubu, uprkos poslednjem porazu i eliminaciji iz osmine finala Lige šampiona. Pari Sen Žermen nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Lige šampiona… »
Donaruma: Ponosan sam što igram za Pari Sen Žermen

Donaruma: Ponosan sam što igram za Pari Sen Žermen

Radio sto plus 09.03.2023
Pari Sen Žermen nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je u dvomeču sa Bajernom iz Minhena izgubio ukupnim rezultatom 0:3. Pariska ekipa je sinoć u Minhenu izgubila sa 0:2, a u prvoj utakmici osmine finala nemačka ekipa… »
Lako je protiv Mesija, Ronaldo je bio naš problem! Bajern pregazio PSŽ, a čuveni Nemac žestoko isprozivao Lea!

Lako je protiv Mesija, Ronaldo je bio naš problem! Bajern pregazio PSŽ, a čuveni Nemac žestoko isprozivao Lea!

Mondo 09.03.2023
Bajern Minhen je u sredu pobedio Pari Sen Žermen u drugoj utakmici 1/16 finala 2:0 i tako prošao u narednu fazu takmičenja, a Tomas Miler je imao šta da kaže na račun utakmice i Lea Mesija. Bajern Minhen je u sredu pobedio Pari Sen Žermen u drugoj… »
Donaruma: "Ponosan sam što branim za PSŽ!"

Donaruma: "Ponosan sam što branim za PSŽ!"

Sportske.net 09.03.2023
Golman fudbalera Pari Sen Žermena Đanluiđi Donaruma rekao je danas da je ponosan što igra u tom klubu, uprkos poslednjem porazu i eliminaciji iz osmine finala Lige šampiona. Pari Sen Žermen nije uspeo da se plasira u četvrtfinale Lige šampiona… »
Rišarlison besan na kontea: ''Ne mogu da razumem da sam bio na klupi''

Rišarlison besan na kontea: ''Ne mogu da razumem da sam bio na klupi''

Večernje novosti 09.03.2023
Fudbaler Totenhema i brazilski reprezentativac Rišarlison izjavio je danas da je nezadovoljan minutažom koju ima u londonskom klubu, prenosi Skaj. Foto: Profimedia Rišarlison je u letnjem prelaznom roku za 60 miliona funti stigao iz Evertona u… »
Anri poručio Mbapeu: Ako želiš konkurenciju, napusti PSŽ

Anri poručio Mbapeu: Ako želiš konkurenciju, napusti PSŽ

Sport klub 09.03.2023
Podeli : Popularni francuski fudbalski as, Tjeri Anri, pozvao je Klijana Mbapea da napusti Pari Sen Žermen. Posle eliminacije od Bajerna, klub iz prestonice još jednom je ostao bez trofeja u Ligi šampiona. Pre godinu dana, kada je izabrao da potpiše… »
Galtije ostaje do kraja sezone, titula u Francuskoj uspeh za PSŽ?

Galtije ostaje do kraja sezone, titula u Francuskoj uspeh za PSŽ?

Sportske.net 09.03.2023
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtje rekao je da će ostati u klubu do kraja sezone, ali da ne zna šta će biti posle toga, nakon eliminacije u osmini finala Lige šampiona. Pari Sen Žermen je u osmini finala završio učešće u Ligi… »
Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Politika 09.03.2023
MINHEN – Fudbaler Bajerna Tomas Miler izjavio je posle plasmana minhenskog kluba u četvrtfinale Lige šampiona da mu je uvek bilo lakše da igra protiv Lionela Mesija, nego protiv Kristijana Ronalda, prenose nemački mediji. Bajern se plasirao u… »
Trener PSŽ-a Galtije: Prerano je govoriti o mojoj budućnosti, svi smo razočarani

Trener PSŽ-a Galtije: Prerano je govoriti o mojoj budućnosti, svi smo razočarani

Sportski žurnal 09.03.2023
Biću fokusiran do kraja sezone. Ovu eliminaciju moramo što pre da zaboravimo i da nastavimo dalje. Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je da ne razmišlja da podnese ostavku posle eliminacije kluba iz Pariza u osmini finala Lige… »
Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Sportski žurnal 09.03.2023
Fudbaleri Totenhema završili su sinoć učešće u osmini finala najelitnijeg evropskog takmičenja pošto su u dvomeču izgubili od Milana ukupnim rezultatom 0:1. Trener Totenhema Antonio Konte rekao je da će na kraju sezone razgovarati sa upravom o… »
"Ma kakav mesi, nama je Ronaldo problem": Zvezda Bajerna izjavom dotukla Argentinca i PSŽ

"Ma kakav mesi, nama je Ronaldo problem": Zvezda Bajerna izjavom dotukla Argentinca i PSŽ

Večernje novosti 09.03.2023
Fudbaler Bajerna Tomas Miler izjavio je posle plasmana minhenskog kluba u četvrtfinale Lige šampiona da mu je uvek bilo lakše da igra protiv Lionela Mesija, nego protiv Kristijana Ronalda, prenose nemački mediji. FOTO: Tanjug/AP Bajern se plasirao u… »
Trener Pari Sen Žermena: Ostajem do kraja sezone

Trener Pari Sen Žermena: Ostajem do kraja sezone

Novi magazin 09.03.2023
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtje rekao je da će ostati u klubu do kraja sezone, ali da ne zna šta će biti posle toga, nakon eliminacije u osmini finala Lige šampiona. Pari Sen Žermen je u osmini finala završio učešće u Ligi… »
Miler ‘pecka’ na svoj način: „Uvek je teže sa Ronaldom nego sa Mesijem!“

Miler ‘pecka’ na svoj način: „Uvek je teže sa Ronaldom nego sa Mesijem!“

Hot sport 09.03.2023
Nema dilemu! Bajern Minhen je sinoć savladao Pari Sen Žermen, 2:0 i ukupnim rezultatom 3:0 eliminisao francuski klub iz Lige šampiona. Nakon meča u Minhenu se slavilo, a iskusni Tomas Miler iskoristio je priliku da na sebi sopstven način ‘pecne’… »
Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Sportski žurnal 09.03.2023
Bajern je sinoć na svom terenu pobedio PSŽ 2:0 u revanš meču osmine finala najkvalitetnijeg evropskog klupskog takmičenja. Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da klub iz Pariza mora da se vrati borbi za titulu u francuskom prvenstvu… »
Ostaje li Konte u Totenhemu?

Ostaje li Konte u Totenhemu?

Sportske.net 09.03.2023
Trener Totenhema Antonio Konte rekao je da će na kraju sezone razgovarati sa upravom o njegovoj budućnosti u tom fudbalskom klubu i priznao je da njegova ekipa nema temelj za pobede, nakon što je eliminisana iz Lige šampiona u osmini finala. Fudbaleri… »
Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Novi magazin 09.03.2023
Trener Totenhema Antonio Konte rekao je da će na kraju sezone razgovarati sa upravom o njegovoj budućnosti u tom fudbalskom klubu i priznao je da njegova ekipa nema temelj za pobede, nakon što je eliminisana iz Lige šampiona u osmini finala. Fudbaleri… »
Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Politika 09.03.2023
MINHEN – Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da klub iz Pariza mora da se vrati borbu za titulu u francuskom prvenstvu posle eliminacije u osmini finala Lige šampiona, prenose francuski mediji. Bajern je sinoć na svom terenu pobedio… »
Pioli: Zaslužili smo da prođemo dalje, idemo korak po korak

Pioli: Zaslužili smo da prođemo dalje, idemo korak po korak

Politika 09.03.2023
LONDON – Trener fudbalera Milana Stefano Pioli izjavio je da smatra da je njegov klub zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, prenose italijanski mediji. Milan je posle 11 godina izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, pošto… »
Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Beta 09.03.2023
Trener Totenhema Antonio Konte rekao je da će na kraju sezone razgovarati sa upravom o njegovoj budućnosti u tom fudbalskom klubu i priznao je da njegova ekipa nema temelj za pobede, nakon što je eliminisana iz Lige šampiona u osmini finala. Fudbaleri… »
Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Konte: Na kraju sezone ćemo odlučiti o mojoj budućnosti u Totenhemu

Politika 09.03.2023
Trener Totenhema Antonio Konte rekao je da će na kraju sezone razgovarati sa upravom o njegovoj budućnosti u tom fudbalskom klubu i priznao je da njegova ekipa nema temelj za pobede, nakon što je eliminisana iz Lige šampiona u osmini finala. Fudbaleri… »
Galtije: Prerano je govoriti o mojoj budućnosti, svi smo razočarani

Galtije: Prerano je govoriti o mojoj budućnosti, svi smo razočarani

Politika 09.03.2023
MINHEN – Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtije izjavio je da ne razmišlja da podnese ostavku posle eliminacije kluba iz Pariza u osmini finala Lige šampiona, prenose francuski mediji. PSŽ je i ove sezone ostao bez trofeja Lige šampiona… »
Trener Pari Sen Žermena: Ostajem do kraja sezone

Trener Pari Sen Žermena: Ostajem do kraja sezone

Beta 09.03.2023
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Kristof Galtje rekao je da će ostati u klubu do kraja sezone, ali da ne zna šta će biti posle toga, nakon eliminacije u osmini finala Lige šampiona. Pari Sen Žermen je u osmini finala završio učešće u Ligi… »
Brazilac poludeo nakon ispadanja iz Lige šampiona: „Ne razumem! Zašto ne igram?!“

Brazilac poludeo nakon ispadanja iz Lige šampiona: „Ne razumem! Zašto ne igram?!“

Hot sport 09.03.2023
Želi objašnjenje! Sinoć su odigrana još dva revanš susreta osmine finala Lige šampiona. Bajern je u Minhenu slavio 2:0 protiv Pari Sen Žermena i tako još jednom ugasio nadu francuskog kluba da može do ušatog trofeja. U Londonu, Totenhem i Milan… »
Pioli: Zaslužili smo da prođemo dalje, idemo korak po korak

Pioli: Zaslužili smo da prođemo dalje, idemo korak po korak

Dnevnik 09.03.2023
LONDON: Trener fudbalera Milana Stefano Pioli izjavio je da smatra da je njegov klub zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, prenose italijanski mediji. Milan je posle 11 godina izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je… »
Parižani tužni: Da smo prvi dali gol možda bi bilo drugačije

Parižani tužni: Da smo prvi dali gol možda bi bilo drugačije

Sport klub 09.03.2023
Podeli : Francuski fudbalski gigant, Pari Sen Žermen, ponovo je ostao bez plasmana u četvrtfinale Lige šampiona. Nakon što je prošle godine u osmini finala ispao od kasnijeg šampiona Real Madrida, ove sezone Parižani su se oprostili od Lige… »
Pioli: Stigli smo do četvrtfinala LŠ, videćemo šta će da bude na žrebu

Pioli: Stigli smo do četvrtfinala LŠ, videćemo šta će da bude na žrebu

Sportski žurnal 09.03.2023
Žreb četvrtfinala i polufinala Lige šampiona biće održan 17. marta. Trener fudbalera Milana Stefano Pioli izjavio je da smatra da je njegov klub zasluženo izborio plasman u četvrtfinale Lige šampiona. Milan je posle 11 godina izborio plasman u… »
Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Sportski žurnal 09.03.2023
Bajern se plasirao u četvrtfinale Lige šampiona, pošto je i u Minhenu pobedio PSŽ - 2:0. Fudbaler Bajerna Tomas Miler izjavio je posle plasmana minhenskog kluba u četvrtfinale Lige šampiona da mu je uvek bilo lakše da igra protiv Lionela Mesija… »
Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Mbape: Bajern ima tim za Ligu šampiona, nama je ovo maksimum

Dnevnik 09.03.2023
MINHEN: Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da klub iz Pariza mora da se vrati borbi za titulu u francuskom prvenstvu posle eliminacije u osmini finala Lige šampiona, prenose francuski mediji. Bajern je sinoć na svom terenu pobedio PSŽ… »
Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Miler: Protiv Mesija uvek sve ide sjajno, Ronaldo nam bio problem

Dnevnik 09.03.2023
MINHEN: Fudbaler Bajerna Tomas Miler izjavio je posle plasmana minhenskog kluba u četvrtfinale Lige šampiona da mu je uvek bilo lakše da igra protiv Lionela Mesija, nego protiv Kristijana Ronalda, prenose nemački mediji. Bajern se plasirao u… »
Rišarlison prozvao Kontea posle ispadanja iz Lige šampiona

Rišarlison prozvao Kontea posle ispadanja iz Lige šampiona

Sport klub 09.03.2023
Podeli : Brazilski napadač Rišarlison javno je kritikovao trenera Totenhema Antonija Kontea, posle ispadanja od Milana u Ligi šampiona. Spursi su odigrali dvomeč bez postignutog gola protiv italijanskog velikana. U prvoj utakmici Milan je trijumfovao… »
Bajern melje ove sezone u Ligi šampiona: Maksimalni Bavarci, osasm od osam

Bajern melje ove sezone u Ligi šampiona: Maksimalni Bavarci, osasm od osam

Večernje novosti 09.03.2023
FUDBALSKA mašina koja melje – Bajern je ove sezone ostvario svih osam pobeda u Ligi šampiona, šest u grupi i sada dve u osmini finala kada je „počistio“ Pari Sen Žermen u oba meča, 1:0, 2:0. FOTO: Tanjug/AP - U prvoj utakmici nismo baš na… »
Parižani razočarani, pljušte kritike na sve strane: Ne pravi se tako tim za velika dela

Parižani razočarani, pljušte kritike na sve strane: Ne pravi se tako tim za velika dela

Večernje novosti 08.03.2023
Još jedno rušenje iluzija Pari Sen Žermena. Planetarni skup fudbalskih zvezda uspeo je da dobaci samo do osmine finala Lige šampiona čiji će pehar za Parižane i dalje ostati samo san, posle poraza od Bajerna s 3:0 u dva meča. FOTO: Tanjug/AP (Od… »

Vesti dana »