Povezane vesti

Dopisnik austrijske televizije ORF: Od Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

Dopisnik austrijske televizije ORF: Od Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

Nova 25.03.2023
Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF sa Zapadnog Balkana i iz Ukrajine Kristijan Veršic, koji je zbog izveštavanja sa ratišta prava zvezda u Austriji, predstavio je svoju knjigu „Moj novinarski život“, koja, kako kaže, sadrži ponajviše… »
Dopisnik austrijske televizije: Od Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

Dopisnik austrijske televizije: Od Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

N1 Info 25.03.2023
Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF sa Zapadnog Balkana i iz Ukrajine Kristijan Veršic je na promociji svoje knjige "Moj novinarski život" ispričao da je tri meseca pre napada Rusije na Ukrajinu znao da će rata biti. Kako je rekao, to je saznao od… »
"Znao sam da će biti rata u Ukrajini nakon intervjua sa Vučićem u decembru 2021.: Godine" Austrijski novinar otkrio detalje…

"Znao sam da će biti rata u Ukrajini nakon intervjua sa Vučićem u decembru 2021.: Godine" Austrijski novinar otkrio detalje…

Blic 25.03.2023
Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF sa Zapadnog Balkana i iz Ukrajine Kristijan Veršic rekao je da je znao da će biti rata u Ukrajini još krajem 2021. godine. - Znao sam da će biti rata 20. decembra 2021. godine, nakon intervjua sa predsednikom… »
Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF Kristijan Veršic: Od predsednika Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF Kristijan Veršic: Od predsednika Vučića sam saznao da će biti rata u Ukrajini

Danas 25.03.2023
Dopisnik austrijskog javnog servisa ORF sa Zapadnog Balkana i iz Ukrajine Kristijan Veršic, koji je zbog izveštavanja sa ratišta prava zvezda u Austriji, predstavio je svoju knjigu „Moj novinarski život“, koja, kako kaže, sadrži ponajviše… »

Vesti dana »